Przytrzasnęła rękę klapą od bagażnika. Wołała o pomoc, ale nikt nie reagował

Autor:
mm/tok
Źródło:
tvn24.pl
Do zdarzenia doszło w Golubiu-Dobrzyniu
Do zdarzenia doszło w Golubiu-Dobrzyniu
wideo 2/5
Do zdarzenia doszło w Golubiu-Dobrzyniu

Niecodzienna sytuacja w Golubiu-Dobrzyniu (woj. kujawsko-pomorskie). Kobiecie zatrzasnęła się dłoń pod pokrywą bagażnika. Nikt z pieszych i kierujących nie zareagował na jej wołanie o pomoc. Ze wsparciem przyszli dopiero policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę (3 czerwca) około południa na Osiedlu Młodych w Golubiu-Dobrzyniu. Policjanci, którzy patrolowali ten rejon, usłyszeli wołanie o pomoc. Po chwili zobaczyli stojącą przy samochodzie kobietę, której ręka była przytrzaśnięta bagażnikiem.

"Kobieta nie mogła sama otworzyć pokrywy, gdyż w jej modelu auta otwiera się ją od środka. Była już blada i robiło się jej słabo. Policjanci od razu uwolnili jej rękę, otwierając bagażnik" - przekazała asp. Justyna Skrobiszewska z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu.

Nikt wcześniej nie reagował

Jak dodała, funkcjonariusze opatrzyli rany i do czasu przyjazdu załogi pogotowia monitorowali jej stan. Kobieta ostatecznie trafiła do szpitala.

"Niestety przykry pozostaje fakt, że - jak wynika z relacji pokrzywdzonej - nikt z pieszych i kierujących samochodami nie reagował na jej dłuższe wołanie o pomoc" - poinformowała Skrobiszewska.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/tok

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: DarSzach/Shutterstock

Pozostałe wiadomości