Wyciek kwasu w Krakowie

 
W akcji uczestniczyło 40 funkcjonariuszy straży pożarnej
Źródło zdj. gł.: TVN24
Ponad 40 strażaków uczestniczyło wczoraj wieczorem w akcji przepompowywania kwasu azotowego, który wyciekał z cysterny. Pojazd znajdował się na jednym z krakowskich parkingów. O zdarzeniu poinformował nas internauta Paweł, który przesłał do redakcji Kontaktu 24 zdjęcia.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: