TVN24 | Polska

WOŚP 2022. Mika Brzezinski przekazała na aukcję kubek z autografem

TVN24 | Polska

Autor:
momo
Źródło:
tvn24.pl
 Owsiak: wzięliśmy się za łby, ale nagle przychodzi Finał i chcemy być znowu razem
Owsiak: wzięliśmy się za łby, ale nagle przychodzi Finał i chcemy być znowu razemTVN24
wideo 2/4
TVN24 Owsiak: wzięliśmy się za łby, ale nagle przychodzi Finał i chcemy być znowu razem

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. W tej edycji, jak co roku, WOŚP wspierają znani ludzie, nie tylko z Polski. Na aukcję Orkiestry trafił właśnie wyjątkowy kubek z autografem Miki Brzezinski, dziennikarki amerykańskiej telewizji MSNBC, córki Zbigniewa Brzezińskiego.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rusza już w najbliższą niedzielę. Środki zebrane w tym roku przez WOŚP zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Kolejny rok TVN Grupa Discovery jest gospodarzem Orkiestry: przez cały dzień w TVN, TTV, TVN24 oraz w serwisie Player, będzie można oglądać to, co się dzieje w ramach Finału.

WOŚP to nie tylko zbiórki do kolorowych puszek w całej Polsce, ale także wyjątkowe aukcje internetowe.

Na jednej z nich będzie można wylicytować kubek z autografem Miki Brzezinski, jednej z najbardziej znanych amerykańskich dziennikarek, współprowadzącej popularny talk-show "Morning Joe" na antenie MSNBC. Przez kilka dni dziennikarka prowadziła go z Warszawy – ze studia TVN24BIS. Towarzyszył jej wówczas właśnie ten kubek. Na nim, oprócz jej podpisu, widnieje również wykonany przez nią napis "TVN DISCOVERY MORNING JOE".

AUKCJA WOŚP 2022: KUBEK Z AUTOGRAFEM OD MIKI BRZEZINSKI>>>

Mika Brzezinski jest córką Zbigniewa Brzezińskiego i siostrą Marka Brzezinskiego, który został zaprzysiężony na Ambasadora USA w Polsce.

WOŚP zagra po raz trzydziesty

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W ciągu 29 finałów WOŚP zebrano i wydano na wsparcie polskiej medycyny ponad 1,5 miliarda złotych. Dzięki zbiórce udało się kupić ponad 67 300 urządzeń.

30. Finał WOŚP, pod hasłem "Przejrzyj na oczy", zagra 30 stycznia 2022 roku. Pieniądze będą zbierane na sprzęt, który ma zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Autor:momo

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości