Ukrywali amfetaminę w kościele. Są zarzuty

 
ścieżka
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali dwie osoby, które posiadały znaczną ilość amfetaminy. Ukrywały je w kościele na Cmentarzu Bródnowskim - ustalił portal tvnwarszawa.pl.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: