Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prowadząca samochód kobieta straciła panowanie nad pojazdem na oblodzonym luku drogi. Samochód zjechał na pobocze, próba powrotu na jezdnię zakończyła się zderzeniem z oplem omegą.
Jedno z dzieci wróciło już do domu, pozostała dwójka została pod opieką lekarzy, w najbliższych dniach powinny opuścić szpital. Życiu pozostałych dwóch osób też nic nie zagraża.
Źródło: tvn24