Tramwaj "przytulił" busa

Wypadek w Gdańsku
Wypadek w Gdańsku
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Groźny wypadek w centrum Gdańska. W zderzeniu busa z tramwajem ranne zostały dwie osoby.

Do zderzenia doszło około 8.15 na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Grunwaldzkiej w dzielnicy Wrzeszcz. Samochód został doszczętnie zniszczony, jednak kierowcy nic się nie stało. Do szpitala trafiła pasażerka oraz kobieta kierująca tramwajem. Ruch tramwajowy był wstrzymany przez blisko 2 godziny.

Nie ustąpił pierwszeństwa

Jak mówi asp. Zbigniew Korytnicki z policji w Gdańsku kierujący fiatem dukato nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w kierunku Oliwy tramwajowi.

Gdańsk, Ul. Słowackiego

Źródło: TVN24, PAP

Czytaj także: