Strażacy przybyli na miejsce kolizji, w ich wóz wbiło się inne auto

Do zdarzenia doszło na drodze ekspresowej S3
Do zdarzenia doszło na drodze ekspresowej S3
Źródło wideo: tvn24
Źródło zdj. gł.: tvn24
Kierowca samochodu osobowego wpadł w poślizg i uderzył w barierki energochłonne na drodze ekspresowej S3. Gdy na miejsce przybyli strażacy, w tył ich wozu wjechało inne auto.

W czwartek około godz. 22.30 na drodze ekspresowej S3 w okolicach Skwierzyny w województwie lubuskim doszło do kolizji. Kierowca samochodu osobowego marki Kia wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne.

Wbił się w wóz strażacki

Nikomu nic się nie stało, ale na miejsce zdarzenia zostały wezwane straż pożarna i policja.

Jak opowiadał w TVN24 młodszy aspirant Wojciech Kozdrój ze straży pożarnej w Międzyrzeczu, wówczas w tył jednego z wozów strażackich uderzył samochód osobowy. Autem podróżowała jedna osoba, także jej nic się nie stało.

Zniszczone zostały oba pojazdy: samochód osobowy i wóz strażacki.

Autor: js//rzw / Źródło: tvn24

Czytaj także: