Na zakopiance samochód dostawczy najechał na inny pojazd, a następnie stracił ładunek. Na jezdnię wysypały się między innymi cukierki. Kierowca jest ranny.
Do wypadku doszło w miejscowości Skomielna Biała (woj. małopolskie) na drodze krajowej S7 we wtorek rano. Samochód dostawczy wiozący produkty spożywcze najechał na tył naczepy pojazdu, który zabezpieczał prace drogowe.
Czytaj też: Cebula wysypała się na jezdnię. "Ludzie zaczęli zbierać do wiaderek"
Utrudnienia na zakopiance
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała, że jedyną osobą poszkodowaną w zdarzeniu jest kierowca pojazdu dostawczego. Mężczyzna został ranny.
Na drodze panują utrudnienia spowodowane dużą ilością artykułów spożywczych, między innymi cukierków, które wysypały się na jezdnię – ostrzega GDDKiA. Na czas uprzątnięcia drogi na jezdni w kierunku Zakopanego wprowadzono ruch wahadłowy.
Autorka/Autor: wini/gp
Źródło: PAP
Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock