Źródło zdj. gł.: TVN24.pl
Wyłączone z ruchu będą tory podmiejskie linii średnicowej, pomiędzy dworcem Śródmieście a Wschodnim. Ruch zostanie przeniesiony na pozostałe - dalekobieżne. Pociągi SKM nimi przejeżdżające nie zatrzymają się na stacjach Warszawa Powiśle, Stadion, ale też Śródmieście i Ochota.
Taka organizacja ruchu utrudni podróż pasażerom dojeżdżającym do centrum stolicy ze wschodu i zachodu. Co prawda do centrum będzie można dojechać pociągami SKM i KM, ale kursować będą po torach dalekobieżnych w mocno okrojonym zakresie. Trzeba przygotować się na większy ścisk i liczyć się z przesiadkami do komunikacji miejskiej.
CZYTAJ WIĘCEJ O UTRUDNIENIACH W STOLICY NA TVNWARSZAWA.PL
Źródło: tvnwarszawa.pl