Premier w "Faktach po faktach"

 
Premier w "Faktach po Faktach"
Źródło: PAP/Tomasz Gzell
Wojna w Gruzji, tarcza antyrakietowa oraz relacje na linii rząd - ośrodek prezydencki - to tematy, o których z pewnością będzie mówił na antenie TVN24 i TVN Donald Tusk. Premier będzie gościem Justyny Pochanke w "Faktach po faktach".

Premier Tusk wystąpi na antenie TVN i TVN24 o 19.25. Bez wątpienia najważniejszym tematem rozmowy z szefem rządu będzie trwająca od blisko tygodnia wojna na Kaukazie, polskie zaangażowanie w przywrócenie pokoju i współdziałanie ośrodków rządowego i prezydenckiego w tej sprawie.

Tarcza antyrakietowa, to kolejna ważna kwestia, o którą z pewnością będzie pytany Donald Tusk. Negocjacje z Amerykanami zostały wznowione i według medialnych doniesień jest coraz bliżej kompromisu.

Wreszcie kolejny gorący temat, czyli igrzyska olimpijskie, na których nasi sportowcy radzą sobie dotychczas fatalnie.

A jutro bezpośrednio po "Faktach" wywiad z prezydentem Lechem Kaczyńskim.

Źródło: tvn24

Czytaj także: