Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Jako miejsce parkowania, kierowca mercedesa wybrał tory tramwajowe niedaleko Placu Wolności. Samochód całkowicie zablokował ruch tramwajowy. Na miejscu zjawili się dyżurni ruchu z poznańskiego MPK oraz policja.
Duże zdenerwowanie
Zdenerwowani pasażerowie opuścili tramwaje i kontynuowali podróż pieszo. Tory były zablokowane przez pół godziny.
Gdy już policjanci organizowali lawetę, na miejsce przybiegł właściciel auta. Obyło się bez holowania, jednak nie bez mandatu i punktów karnych.
Źródło: tvn24