Kolejna ofiara śmiertelna zimna w Polsce

W sobotę z wychłodzenia w Polsce zmarła kolejna osoba - poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Służby apelują, by nie przechodzić obojętnie obok osób, które mogą potrzebować naszej pomocy.
Czytaj także: