Ciała ofiar wypadku już w Polsce

Osiem ciał ofiar wypadku polskiego autokaru pod Berlinem zostało przewiezionych do Polski
Osiem ciał ofiar wypadku polskiego autokaru pod Berlinem zostało przewiezionych do Polski
Źródło: TVN24

Ciała ofiar wypadku polskiego autokaru pod Berlinem zostały przewiezione w piątek późnym wieczorem Polski. Trumny trafiły do kaplic, gdzie modlili się bliscy tragicznie zmarłych.

Jak powiedziały władze Złocieńca, trumny z ciałami dwóch zmarłych trafią do Szczecina, a kolejnych do innych miejscowości na terenie woj. zachodniopomorskiego.

Do wypadku autokaru z polskimi turystami, którzy wracali z Hiszpanii doszło w niedzielę przed południem na autostradzie w Brandenburgii. Zginęło w nim 13 osób, a 29 osób zostało rannych. W niemieckich szpitalach wciąż przebywa 23 poszkodowanych.

Jak poinformował Wolfgang Brandt z ministerstwa spraw wewnętrznych landu Brandenburgia, stan dwóch osób nadal jest krytyczny, a sześć przebywa na oddziałach intensywnej terapii.

Źródło: tvn24

Czytaj także: