TVN24 | Polska

Samochód wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Pijana matka wiozła swoją ośmioletnią córkę

TVN24 | Polska

Autor:
ib/
tam
Źródło:
Policja Milicz
Auto przewróciło się na bok
Auto przewróciło się na bokPolicja Milicz
wideo 2/7
Policja MiliczAuto przewróciło się na bok

1,2 promila alkoholu w organizmie miała 35-letnia kobieta, która w środku nocy przewoziła samochodem swoją ośmioletnią córkę. Auto, którym jechała, wpadło w poślizg, zjechało z jezdni i przewróciło się na bok tuż przed domem stojącym przy drodze.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę o godzinie 3.30 w miejscowości Bukowice (woj. dolnośląskie). Wezwany na miejsce patrol policji zastał czerwonego nissana, leżącego na lewym boku.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

Pijana za kierownicą

- Jak wykazały wstępne policyjne ustalenia, kierująca samochodem prawdopodobnie nie dostosowała prędkości jazdy do warunków drogowych i zjechała z drogi na pobocze, gdzie pojazd przewrócił się na bok. Kierująca samochodem 35-letnia mieszkanka Twardogóry była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie 1,2 promila alkoholu - mówi Sławomir Waleński, oficer prasowy policji w Miliczu.

Samochód wylądował na boku, tuż przed domemPolicja Milicz

Kobieta przewoziła samochodem swoją ośmioletnią córkę. Na szczęście dziewczynka, jak i jej matka nie doznały poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci zatrzymali 35-latce prawo jazdy, uszkodzony nissan został odholowany na parking strzeżony, natomiast dziewczynka trafiła pod opiekę babci.

Czynności w tej sprawie są nadal prowadzone. Wniosek o ukaranie kobiety trafi do sądu. 35-latka będzie odpowiadać za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia dla swojej córki.

DLACZEGO TO NA POLSKICH DROGACH CODZIENNIE GINIE 7 OSÓB? OGLĄDAJ W TVN24 GO >>> 

Autor:ib/ tam

Źródło: Policja Milicz

Źródło zdjęcia głównego: Policja Milicz

Pozostałe wiadomości