TVN24 | Polska

"Tokio. Cena sukcesu". Nowy program Anity Werner już w TVN24 GO

TVN24 | Polska

Autor:
red.
Źródło:
TVN24 GO
TVN24 GO"Tokio. Cena sukcesu". Nowy program Anity Werner już od 26 kwietnia w TVN24 GO

Anita Werner zaprasza na nowy autorski program "Tokio. Cena sukcesu". W programie mistrzynie, mistrzowie i ludzka strona ich medali - ból, zmęczenie i łzy. Przez sześć kolejnych tygodni dziennikarka rozmawia z najlepszymi polskimi sportowcami o tym, jak na co dzień wygląda droga do zwycięstwa i ile przeszkód trzeba pokonać, żeby ją przejść. Pierwszy odcinek już dziś w TVN24 GO. 

OGLĄDAJ "TOKIO. CENA SUKCESU" W TVN24 GO >>>

Na kilka tygodni przed ucztą dla fanów sportowych emocji - Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio - TVN24 GO zaprasza na cykl wyjątkowych spotkań. Przez sześć kolejnych tygodni dziennikarka TVN24 Anita Werner w swoim nowym autorskim programie "Tokio. Cena sukcesu" rozmawia z polskimi olimpijczykami, ze znanymi i utytułowanymi polskimi sportowcami, którzy szczerze i wprost opowiadają, jak na co dzień wygląda ich droga do zwycięstwa. Jaką cenę ma sukces i ile porażek trzeba przeżyć, żeby w końcu go osiągnąć?

"To nie jest program o sporcie, to program o ludziach"

- Jak oni to robią, że wygrywają sami ze sobą, że przesuwają granice swoich możliwości, że nigdy się nie poddają, choć po drodze do celu wiele razy upadają? To w mistrzach interesuje mnie najbardziej. Osiągają kosmiczne wyniki, wydaje nam się, że są z innej planety, ale przecież to ludzie z krwi i kości, mają swoje emocje, dramaty, słabości. W tych rozmowach udało mi się do nich dotrzeć. To nie jest program o sporcie, to program o ludziach. Żyjemy w czasach, w których potrzebujemy pozytywnych inspiracji i przepisu na przezwyciężanie trudnych chwil, a ci ludzie to chodzące przykłady - mówi autorka programu.

Anita Werner zaprasza na nowy programTVN24 GO

"Tokio. Cena sukcesu" to sześć odcinków i tyle samo niesamowitych historii. W każdym wydaniu programu zobaczymy nie tylko szczerą rozmowę Anity Werner z gościem, ale też ich wspólny trening. Dziennikarka towarzyszy sportowcom w codziennej rutynie, poznaje tajniki przygotowań fizycznych i mentalnych, ale też przekonuje się na własnej skórze, jak wyczerpujący potrafi być zaledwie mały wycinek tego treningu.

W programie "Tokio. Cena sukcesu" Anita Werner spotka się z Magdaleną Piekarską-Twardochel (szpada), Adamem Kszczotem (bieg na 800 m), Aleksandrą Mirosław (wspinaczka sportowa na czas), Fabianem Drzyzgą (siatkówka), Anitą Włodarczyk (rzut młotem) i Natalią Partyką (tenis stołowy).

Anita Werner podczas wspólnego treningu z Anitą WłodarczykDelord

"Rak był dla mnie przeciwnikiem. Potraktowałam go trochę jak kontuzję"

Magdalena Piekarska-Twardochel opowie nie tylko o swojej walce sportowej, ale także o tej prywatnej - o chorobie nowotworowej, z którą udało jej się wygrać.

- Rak był dla mnie przeciwnikiem. Potraktowałam go trochę jak kontuzję, na zasadzie 'wyleczyć się, zrehabilitować, wrócić do sportu' - mówi szpadzistka.  

Anita Werner z Magdaleną Piekarską-TwardochelDelord

Jak będzie wyglądać walka polskich sportowców o wymarzone medale olimpijskie, zobaczymy już w lipcu i sierpniu podczas relacji z igrzysk olimpijskich w Tokio na wszystkich platformach Eurosport.

"Tokio. Cena sukcesu" - nowy autorski program Anity Werner już od poniedziałku 26 kwietnia w TVN24 GO!

Autor:red.

Źródło: TVN24 GO

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 GO