TVN24 | Polska

Prezydent Andrzej Duda: do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertów

TVN24 | Polska

Autor:
pp/kab
Źródło:
PAP
Prezydent zaprasza do udziału w panelu ekspertów "Info Covid–19. Zapytaj – Zdecyduj"
Prezydent zaprasza do udziału w panelu ekspertów "Info Covid–19. Zapytaj – Zdecyduj"
wideo 2/21
Prezydent zaprasza do udziału w panelu ekspertów "Info COVID-19. Zapytaj - Zdecyduj"

Prezydent Andrzej Duda zaprosił do udziału w Prezydenckim Panelu Ekspertów "Info COVID-19. Zapytaj - Zdecyduj", który odbędzie się w czwartek. - Do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertów. Chciałbym, aby każdy z państwa mógł podjąć taką świadomą decyzję - przekonywał prezydent.

Prezydent Andrzej Duda zachęcił do udziału w krótkim wystąpieniu. - Chorujemy my, chorują nasi bliscy. Codziennie musimy poddawać się licznym ograniczeniom. Ja również mam doświadczenia z tą chorobą. Jestem przekonany, że przyjęcie trzech dawek szczepionki przeciwko COVID-19 miało wpływ na łagodny przebieg zakażenia - mówił.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

- Do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertów. Chciałbym, aby każdy z państwa także mógł podjąć taką świadomą decyzję. To skłoniło mnie do zorganizowania w Pałacu Prezydenckim spotkania 27 stycznia, podczas którego zaproszeni eksperci udzielą odpowiedzi na państwa pytania. Zapraszam do aktywnego udziału. Zapytaj - zdecyduj! - dodał Andrzej Duda.

Uczestnicy Panelu - jak poinformowało we wtorek Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP - odpowiedzą na najważniejsze pytania dotyczące medycznych aspektów walki z pandemią COVID–19.

Autor:pp/kab

Źródło: PAP

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości