3 ofiary zderzenia motocykli z samochodem

 
W wypadku zginęły trzy osoby
Źródło zdj. gł.: Kontakt 24
Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna po zderzeniu dwóch motocykli i samochodu osobowego. Do wypadku doszło w piątek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 432 między Środą Wielkopolską a Śremem (woj. wielkopolskie). Policjanci i prokurator badają okoliczności wypadku. Zdjęcia z miejsca zdarzenia przesłała do redakcji Kontaktu 24 internautka @Ula.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: