1500 złotych mandatu w 55 minut

 
Policja w ciągu jednej nocy dwukrotnie zatrzymała 20-latka
Źródło zdj. gł.: TVN Warszawa
Noc z czwartku na piątek na długo zapamięta 20-letni kierowca, który w ciągu niespełna godziny został dwukrotnie zatrzymany przez policję. Obie kontrole zakończyły się mandatami na łączną sumę 1500 zł.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: