Źródło wideo: internauta
Źródło zdj. gł.: internauta
Trójmiejska obwodnica, czwartek, ok. godz. 15. Nasz internauta zauważa policyjnego volkswagena, który jedzie z wielką prędkością. Postanawia więc nakręcić film, o tym jak policjanci łamią przepisy.
Przez kilkanaście minut jedzie więc za radiowozem. Policjanci jednak nie zwalniają ani na chwilę - wesoło śmigają to lewym, to prawym pasem.
Na trójmiejskiej obwodnicy obowiązuje ograniczenie prędkości do 110 km/h, ale bardzo często są ograniczenia nawet do 60 km/h. Radiowóz jechał miejscami 150-160 km/h - w takiej sytuacji policjanci powinni zapłacić mandat w wysokości 500 zł.
Źródło: Kontakt TVN24, TVN24, tvn24.pl