Pontiac w ogniu

Spłonął Pontiac na warszawskim osiedlu (film: Tomek)
Spłonął Pontiac na warszawskim osiedlu (film: Tomek)
Źródło wideo: film: Tomek
Źródło zdj. gł.: film: Tomek
Późnym wieczorem na warszawskich Młocinach spłonęła przednia część kilkuletniego samochodu marki Pontiac. Straż pożarna nie wyklucza podpalenia. Informację otrzymaliśmy na skrzynkę Kontakt TVN24.

Pożar miał miejsce przy ulicy Dankowickiej. Auto stało przy wjeździe do warsztatu samochodowego. Właściciele mieli oddać Pontiaca do naprawy.

Jak poinformował tvn24.pl Dariusz Krakowiak z Komendy Rejonowej Bielany-Żoliborz, strażacy twierdzą, że mogło to być podpalenie. Nie wyklucza się też zwarcia instalacji elektrycznej.

Źródło: Kontakt TVN24, TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: