Czołowe zderzenie na prostej drodze

 
O włos od tragedii
Źródło zdj. gł.: fot. internauta Tomek
Wyglądało wyjątkowo groźnie, ale na szczęście skończyło się tylko na siniakach i otarciach. Niedaleko Ząbkowic Śląskich czołowo zderzyły się dwa auta. Zdjęcie przysłał na Kontakt TVN24 nasz internauta Tomek.

Do wypadku doszło ok. 16:50 w miejscowości Przerzeczyn koło Ząbkowic Śląskich (Dolnośląskie). Honda Acord zderzyła się tam czołowo z Fiatem Ducato.

- Autem osobowym jechały trzy kobiety - relacjonuje kpt. Krzysztof Gielsa, rzecznik dolnośląskiej straży pożarnej. - Jedna z nich z potłuczeniami trafiła do szpitala. Pozostałe dwie otrzymały pomoc na miejscu wypadku.

- Półciężarówkę prowadził mężczyzna, on wyszedł z wypadku bez szwanku - zapewnia rzecznik Gielsa.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną kolizji. Prawdopodobnie któryś z kierowców nie zachował należytej ostrożności.

Tuż po wypadku międzynarodowa trasa E-8 była zablokowana. Policja zorganizowała objazdy.

Źródło: Kontakt TVN24, tvn24.pl, policja KSP

Czytaj także: