Najnowsze

Najnowsze

Napoli przerwało serię Juventusu

Piotr Zieliński zatriumfował nad Wojciechem Szczęsnym. Napoli wygrało u siebie z Juventusem 1:0 w meczu 22. kolejki Serie A. W poprzednich spotkaniach Stara Dama odniosła trzy zwycięstwa z rzędu.

"Dobre" skoki, dalekie miejsce. Stoch zdezorientowany

- Tak naprawdę nie potrafię w żaden sposób skomentować tych zawodów. Bo w moim odczuciu dzisiejsze skoki były dobre, nawet lepsze od poprzednich - mówił przed kamerą Eurosportu Kamil Stoch, który w sobotnim konkursie Pucharu Świata w Zakopanem zajął dopiero 20. miejsce.

"Trwa akcja lodołamania na Wiśle"

Wzrost temperatury pozwolił w sobotę na rozpoczęcia akcji lodołamania na Wiśle w powiecie płockim. Poziom wody w Płocku regularnie spada, ale czoło pokrywy lodowej przemieściło się w stronę Wyszogrodu, gdzie rzeka przekroczyła stan alarmowy. - Służby gminne oraz strażacy są tam przygotowani na ewentualne zabezpieczanie newralgicznych miejsc - zapewnił kierownik biura spraw obronnych i zarządzania kryzysowego w starostwie płockim Piotr Jakubowski.

Pożegnano Ryszarda Szurkowskiego

Ryszard Szurkowski spoczął w sobotę na cmentarzu w Wierzchowicach na Dolnym Śląsku. Zmarł 1 lutego w wieku 75 lat. Był najwybitniejszym polskim kolarzem, mistrzem świata, także medalistą igrzysk olimpijskich, czterokrotnie wygrywał Wyścig Pokoju.

"Yabba-Dabba-Doo!" Andrzeja Stękały po sukcesie w Zakopanem

Andrzej Stękała polskim bohaterem sobotniego konkursu skoków w Zakopanem. Na swojej skoczni 25-latek wywalczył pierwsze w karierze miejsce na podium zawodów Pucharu Świata, i to od razu jego drugim stopniu. W trakcie rozmowy na gorąco z reporterem Eurosportu brakowało mu słów. Puchar Świata w skokach w Eurosporcie i Eurosport Playerze.