Najnowsze

Najnowsze

Gdzie i o której oglądać mecz Polska - Japonia?

Polska i Japonia rozegrają w piątek mecz 4. kolejki fazy grupowej igrzysk olimpijskich w Tokio. Biało-Czerwoni staną przed szansą na odniesienie trzeciego zwycięstwa w turnieju. Spotkanie zaplanowano na godzinę 7:20 polskiego czasu. Gdzie oglądać mecz siatkarzy w Tokio w piątek? Transmisja tv i online z meczu Polska - Japonia w Eurosporcie 1 i w Eurosporcie w Playerze.

W Komendzie Głównej Policji, na służbowym sprzęcie, funkcjonowała kopalnia kryptowalut - dowiedział się tvn24.pl. Komendant główny policji Jarosław Szymczyk zwolnił już jednego "górnika" - czyli osobę pozyskującą wirtualną walutę - którym okazał się informatyk na cywilnym etacie. Do warszawskiej prokuratury trafiło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

By nowa policyjna służba - Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości - mogła legalnie dostać się do telefonów, komputerów czy rozwiązań chmurowych używanych przez przestępców, rząd przygotował serię zmian w prawie. Zdaniem ekspertów, pozwalają one na korzystanie z takich rozwiązań jak system Pegasus. - Rodzi się pytanie, na jakiej podstawie używa tak zwanego Pegasusa Centralne Biuro Antykorupcyjne - komentuje Paweł Wojtunik, który kierował tą formacją przez sześć lat.