Zderzenie trzech samochodów na A1. Ranne cztery osoby, w tym dzieci

Autor:
FC/gp
Źródło:
TVN24.pl
Juków. Cztery osoby ranne w wypadku trzech aut na autostradzie A1
Juków. Cztery osoby ranne w wypadku trzech aut na autostradzie A1TVN24
wideo 2/5
TVN24Juków. Cztery osoby ranne w wypadku trzech aut na autostradzie A1

Na autostradzie A1 ,na wysokości Jukowa (woj. łódzkie), zderzyły się trzy samochody osobowe. - Poszkodowane zostały cztery osoby, w tym trójka dzieci - mówi Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Ruch w kierunku Gdańska jest utrudniony.

Do wypadku doszło o godzinie 9:48 na 235 kilometrze autostrady A1 na wysokości Jukowa, na nitce w kierunku Gdańska między węzłami Kutno Północ (woj. łódzkie) a Kowal (woj. kujawsko-pomorskie).

- Zderzyły się tam trzy pojazdy osobowe: volkswagen golf, citroën i opel mocca. Poszkodowane zostały cztery osoby, w tym trójka dzieci - przekazuje Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Ruch na autostradzie A1 jest utrudnionyTVN24

Utrudnienia na autostradzie

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Autostrada w kierunku Gdańska w chwili lądowania śmigłowca LPR była całkowicie zablokowana. Obecnie, po jego odlocie, staramy się udrożnić ruch, samochody jadą tam pasem awaryjnym - mówi Olczyk.

Kierowcy jadący autostradą A1 w kierunku Gdańska muszą się liczyć z utrudnieniami. Według informacji przekazywanych przez Punkt Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać do koło godziny 13.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:FC/gp

Źródło: TVN24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości