TVN24 | Kultura i styl

Meat Loaf nie żyje. Muzyk miał 74 lata 

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
ft\mtom
Źródło:
Guardian, Reuters

Meat Loaf, amerykański piosenkarz i aktor, zmarł w wieku 74 lat. Informację tę potwierdził jego agent. Przyczyny śmierci artysty nie zostały podane. 

Meat Loaf zmarł 20 stycznia w wieku 74 lat. Jak podał "Guardian", w ostatnich chwilach towarzyszyła mu jego żona, Deborah. Przyczyny śmierci artysty nie zostały podane. 

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

"Wiemy, jak wiele znaczył dla tak wielu z was i naprawdę doceniamy każde oznaki miłości i wparcia okazywane w czasie, gdy przechodzimy przez czas żałoby po stracie tak inspirującego artysty i wspaniałego człowieka" - napisano w oświadczeniu rodziny. "Z jego serca do waszych dusz - nie przestawajcie dawać czadu" - dodano.

Meat Loaf urodził się 1947 roku jako Marvin Lee Aday. W czasie sześciu dekad kariery artystycznej sprzedał ponad 100 milionów płyt na całym świecie i wystąpił w przeszło 65 filmach, w tym w "Podziemnym kręgu", "Rocky Horror Picture Show" czy "Focus".

Jego "Bat Out of Hell" z 1977 roku do tej pory znajduje się wśród dziesięciu najlepiej sprzedających się albumów wszech czasów.

Autor:ft\mtom

Źródło: Guardian, Reuters

Pozostałe wiadomości