TVN24 | Kultura i styl

Michał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent!". "450 dni czekałem na to, żeby się z ludźmi zacząć spotykać"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
TVN, Dzień Dobry TVN
Dzień Dobry TVNMichał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent!"

Przed nami trzynasta edycja programu TVN "Mam talent!". W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską przy stole jurorskim oraz Marcina Prokopa w roli prowadzącego. Nowymi osobami w programie będą Jan Kliment jako juror oraz Michał Kempa jako nowy drugi prowadzący.

Michał Kempa dołączy do Marcina Prokopa w roli drugiego prowadzącego "Mam talent!", zastępując Szymona Hołownię. Kempa to nie tylko komik stand-upowy, ale również dziennikarz radiowy i telewizyjny. Współprowadzi "Szkło kontaktowe" w TVN24. Wcześniej próbował swoich sił w czeskim "Mam talent!".

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

Obok Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej przy stole jurorskim zasiądzie Jan Kliment.

"Wielka radość dla mnie, dla rodziny, dla lokalnej społeczności"

W Dzień Dobry TVN komik przyznał, że bardzo cieszy się z nowego zawodowego wyzwania. - To jest wielka radość dla mnie, dla rodziny, dla lokalnej społeczności. (…) Są komentarze w internecie, że Marcin Prokop mógłby sam prowadzić ten program. Nie przesadzajmy, to znaczy to jest chłop ponad dwa metry wzrostu. On się nie schyli za bardzo w tym momencie, widziałem, że z biodrem są kłopoty. Naprawdę, jest ktoś potrzebny od takiej roboty. Mogę się podjąć. (...) 1,5 roku, około 450 dni, siedziałem i czekałem na to, żeby się z ludźmi zacząć spotykać - żartował Michał Kempa w programie.

Michał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent!"Dzień Dobry TVN

- Myślę, że suma szaleństwa, która się rozpęta na antenie już niedługo, będzie albo trudna do zniesienia, (...) albo okaże się, że jurorzy lub uczestnicy są zupełnie niepotrzebni, albo to jakoś kliknie i wytną nas po prostu na montażu i zostawią tylko zapowiedzi - komentował Marcin Prokop w Dzień Dobry TVN.

Jak sprawdzi się Michał Kempa, "komik bez energii", w duecie z Marcinem Prokopem? Przekonamy się jesienią na antenie TVN i w Player.pl.

Autor:red.

Źródło: TVN, Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN