TVN24 | Kultura i styl

"Bez mitów, bez zakłamań". Rozenek-Majdan "cudnie chudnie" w swoim nowym programie

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
akw
Źródło:
TVN24
Rozenek-Majdan o programie "Rozenek cudnie chudnie"
Rozenek-Majdan o programie "Rozenek cudnie chudnie"TVN24
wideo 2/2
TVN24Rozenek-Majdan o programie "Rozenek cudnie chudnie"

Namawiam do tego, żebyśmy spojrzały na siebie łaskawszym wzrokiem - przyznała Małgorzata Rozenek-Majdan, która w TVN24 mówiła o swoim nowym programie "Rozenek cudnie chudnie". Będzie go można oglądać w nowej, wiosennej ramówce Grupy TVN Discovery. - Każda świeżo upieczona mama ma bardzo mało czasu dla siebie. My pokazujemy, jak trenować na przykład w trakcie spaceru z dzieckiem - mówiła.

W niedzielę po godzinie 20 zostanie zaprezentowana nowa oferta programowa Grupy TVN Discovery. W kanale TVN Style Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Rozenek cudnie chudnie" udowodni, jak małymi krokami wprowadzać zdrowe nawyki do swojej codzienności.

W niedzielę na antenie TVN24 Rozenek-Majdan przybliżyła szczegóły swojego projektu, który powstał po jej ostatniej ciąży. - To program, który ma pomóc widzom w zmianie swoich nawyków żywieniowych, sposobu w jaki żyją - opisała.

- Mam możliwość sprawdzenia różnych sposobów na ćwiczenia, diet, zabiegów. Pokazujemy je bez mitów, bez zakłamań, aby każda z kobiet, oglądając ten program, mogła wybrać dla siebie czy ulubioną aktywność, czy sposób żywienia - tłumaczyła.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

"Namawiam do tego, żebyśmy spojrzały na siebie łaskawszym wzrokiem"

Rozenek-Majdan przekazała, że program oprze się między innymi na radach dietetyków i trenerów personalnych, którzy - jak mówiła - "realnie pomogli jej w powrocie do formy". - Chodzi o to, żeby wprowadzić taką aktywność fizyczną i aby w taki sposób wracać do formy, żeby było to zgodne z naszym planem dnia. Nie ukrywajmy: każda świeżo upieczona mama ma bardzo mało czasu dla siebie. My pokazujemy, jak trenować na przykład w trakcie spaceru z dzieckiem - podkreśliła.

Mówiąc o powrocie do formy po ciąży, Rozenek-Majdan powiedziała, że powinien on trwać tyle samo, co ciąża, czyli dziewięć miesięcy. - Namawiam kobiety do tego, żeby z ogromnym spokojem podeszły do procesu chudnięcia - apelowała. - Namawiam do tego, żebyśmy spojrzały na siebie łaskawszym wzrokiem - dodała.

Program "Rozenek cudnie chudnie" można oglądać już na platformie Player.pl.

Małgorzata Rozenek-MajdanTVN24

Autor:akw

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości