Kultura i styl

Justin Bieber zagra w Polsce w Święto Niepodległości

Kultura i styl

materały prasoweJustin Bieber zagra w Krakowie

Na tę informację czekały tysiące polskich fanek Justina Biebera. Kanadyjski gwiazdor zagra w Krakowie 11 listopada przyszłego roku na Tauron Arena. To będzie drugi występ wokalisty w Polsce.

Kanadyjski wokalista Justin Bieber ogłosił harmonogram europejskiej trasy koncertowej. Tour rozpocznie się 14 września 2016 roku w Berlinie. Artysta zaplanował ponad 30 występów w całej Europie, w tym m.in. w Anglii, Francji, Niemczech oraz w Skandynawii. Na koncertowej mapie Kanadyjczyka nie zabrakło także Polski.

Rekordowa płyta

Trasa zorganizowana jest w ramach promocji nowej płyty. Krążek "Purpose", który swoją premierę miał 13 listopada 2015 roku, jest już absolutnym hitem w ponad 100 krajach na całym świecie. Następczyni płyty "Believe” pobiła rekord największej ilości utworów (17) w notowaniu Billboard Hot 100 Chart, który należał dotąd do Drake'a oraz The Beatles. Wydawnictwo zadebiutowało również jako numer 1. na prestiżowej liście Billboard 200, a także zwyciężyło w statystykach serwisu muzycznego Spotify, zdobywając ponad 200 milionów odtworzeń w ciągu pierwszego tygodnia od premiery.

"Cierpliwość polskich fanów została wynagrodzona"

- Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy setki wiadomości od polskich Beliebers z prośbą o ponowne zaproszenie Justina Biebera do Polski. Fanki artysty prześcigały się w pomysłach, jak zwrócić naszą uwagę. Za każdym razem, gdy ogłaszaliśmy koncert innego artysty, dziewczyny były pełne emocji. Cieszymy się, że w końcu cierpliwość polskich fanów Justina Biebera została wynagrodzona – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Biebera.

Autor: tmw/ja / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: materały prasowe

Pozostałe wiadomości