TVN24 | Kultura i styl

Emani 22 nie żyje. Wschodząca gwiazda r'n'b miała 22 lata

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw\mtom
Źródło:
People, Billboard
Emani 22 zmarła w wyniku "tragicznego wypadku"
slideshow wrona

Emani 22, wschodząca amerykańska gwiazda r'n'b, znana z piosenek "Feelings" czy "Close", zmarła w wieku 22 lat. Menedżer piosenkarki przekazał portalowi People, że Emani zmarła w wyniku "tragicznego zdarzenia". 

Emani 22, amerykańska piosenkarka, zmarła w poniedziałek - poinformował w nocy z czwartku na piątek jej menedżer w komunikacie przesłanym portalowi People. "Z ciężkim sercem przekazuję, że rodzina Emani potwierdziła jej śmierć" - czytamy w komunikacie. "Rodzina chciałaby przekazać, że pomimo jej odważnej walki i faktu, że zespół medyczny robił wszystko co mógł, aby ją uratować, w poniedziałek 11 października Emani zmarła w wyniku urazów, jakich doznała w tragicznym wypadku" - poinformowano. 

Emani 22instagram.com/lonebrain/

Emani 22. "Rozświetlała każdą przestrzeń"

People informuje również, że informację o śmierci piosenkarki przekazał w osobnym oświadczeniu producent nagraniowy J Maine. "Emani 22 była cudowną indywidualnością, która dosłownie rozświetlała każdą przestrzeń, w której się znajdowała" - napisał. "Pracowałem z nią nad muzyką i pomagałem złożyć w całość jej ostatni projekt 'The Color Red'. To była przyjemna praca, rozumieliśmy się nawzajem. Boli mnie świadomość, że ostatni raz, kiedy się widzieliśmy, był ostatnim razem, kiedy zobaczę ją kiedykolwiek" - kontynuował.

Portal Billboardu zwraca uwagę, że przyczyna i okoliczności śmierci nie są znane. Emani 22, a właściwie Emani Johnson, debiutowała singlem "Heartbreak Hotel" w 2018 roku. Na początku 2020 roku wydała swój debiutancki album "The Color Red", z którego pochodzą jej najpopularniejsza piosenka "Feelings". W sierpniu 2020 roku wydała singiel "Close".

Autor:tmw\mtom

Źródło: People, Billboard

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/lonebrain/

Pozostałe wiadomości