Muzycy Depeche Mode w studiu nagraniowym. Blisko trzy miesiące po śmierci Andy'ego "Fletcha" Fletchera

Autor:
ft//now
Źródło:
Instagram/depechemode, tvn24.pl

Muzycy grupy Depeche Mode w mediach społecznościowych udostępnili zdjęcie ze studia nagraniowego. "Odnajdywanie stabilności w tym, co znamy i kochamy oraz skupienie się na tym, co nadaje życiu sens i cel" - napisano w poście zamieszczonym na Instagramie. W maju tego roku zmarł członek zespołu Andy "Fletch" Fletcher.

"Odnajdywanie stabilności w tym, co znamy i kochamy oraz skupienie się na tym, co nadaje życiu sens i cel" - napisano pod udostępnionym w mediach społecznościowych zdjęciem. Widać na nim muzyków grupy Depeche Mode Martina Gore'a oraz Davida Gahana w studiu nagraniowym.

Śmierć Andy'ego "Fletcha" Fletchera

Fotografia pojawiła się w mediach społecznościowych blisko trzy miesiące po śmierci członka zespołu Andy'ego "Fletcha" Fletchera. 26 czerwca, miesiąc po śmierci artysty, na profilu zespołu Depeche Mode pojawił się obszerny wpis. "Kilka tygodni temu otrzymaliśmy wyniki sekcji zwłok" - napisali muzycy na Instagramie. Przekazali, że udostępniają te informacje na prośbę rodziny zmarłego. Przyczyną śmierci Andy'ego Fletchera był tętniak rozwarstwiający aorty (tętnicy głównej). "Choć odszedł dużo, dużo za wcześnie, to w sposób naturalny, bez przedłużającego się cierpienia" - napisano we wpisie.

Muzycy Depeche Mode wrócili też do chwil, kiedy świat obiegła informacja o śmierci "Fletcha". "To było niesamowite, oglądać wasze zdjęcia, czytać wasze słowa, przekonać się, ile Andy dla was wszystkich znaczył. Możecie sobie wyobrazić, jak dziwne i smutne były dla nas ostatnie tygodnie. Czuliśmy się zdezorientowani" - napisali. Podziękowali też fanom za "miłość i wsparcie", jakie otrzymali oni oraz rodzina Andy'ego Fletchera.

Artyści wspominali też pogrzeb kolegi, na którym zgromadziła się jego rodzina i przyjaciele. "Pojawiło się kilka łez, ale też pięknych wspomnień i historii, które wywołały śmiech" - skomentowali.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ft//now

Źródło: Instagram/depechemode, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/depechemode

Pozostałe wiadomości