Wypadł z drogi, uderzył w bariery i betonowy przepust. Nie przeżył

Autor:
ms/tok
Źródło:
tvn24.pl
Do wypadku doszło w miejscowości Wola Rafałowska
Do wypadku doszło w miejscowości Wola RafałowskaGoogle Maps
wideo 2/9
Google Maps Do wypadku doszło w miejscowości Wola Rafałowska

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Wola Rafałowska (woj. podkarpackie). Z informacji przekazanych przez policję wynika, że 47-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi, uderzył w bariery energochłonne i betonowy przepust. Mimo udzielonej pomocy mężczyzna zmarł.

Do wypadku doszło w środę (1 lutego) około godziny 15 w Woli Rafałowskiej w powiecie rzeszowskim. - Pracujący na miejscu policjanci rzeszowskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący citroenem, jadąc w kierunku Cierpisza, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na lewą stronę jezdni. Następnie pojazd uderzył w bariery energochłonne, znak drogowy i betonowy przepust - relacjonuje podinspektor Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Śmiertelny wypadek w Woli Rafałowskiej w woj. podkarpackimKMP Rzeszów

Kierowca mimo udzielonej na miejscu pomocy zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Jak ustaliła policja, to 47-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady, które mają pomóc w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Autor:ms/tok

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KMP Rzeszów

Pozostałe wiadomości