Pokłóciła się z mężem, wyrzuciła 200 tysięcy

Ranking Mazura

Pokłóciła się z mężem, wyrzuciła 200 tysięcy

Posłanka Monika Pawłowska jeszcze kilka miesięcy temu punktowała ministra Przemysława Czarnka za to, czego nie zrobił, ale gdy przyszła okazja, by usunąć go ze stanowiska… zagłosowała w jego obronie. W "Rankingu Mazura" również o apel Donalda Tuska do Jarosława Kaczyńskiego, by "wyszedł z jaskini i stanął z nim twarzą w twarz", spadku sprzedaży "małpek", spięciu w Nowej Lewicy i Wiedźmuchach, które podpadły Akcji Katolickiej. Ale, uwaga, uwaga… kasa spadła z nieba. Z okna bloku wyfrunęło 200 tysięcy w dużych banknotach. To jednak nie ekscentryczny milioner dzielił się fortuną z sąsiadami, a zdenerwowana żona wyrzuciła oszczędności męża. Przez chwilę było też wyjątkowo poważnie. Najnowsze badania brytyjskich naukowców pokazują, że czarne chmury wzmagają globalne ocieplenie. A najbogatszy człowiek na Ziemi znalazł się w kosmosie. Jeff Bezos zabrał ze sobą brata, 18-latka i 82-letnią Wally Funk.

Opis programu

Subiektywne podsumowanie tygodnia.

 

Ranking Mazura – opis programu

Autorski program Macieja Mazura. W programie w lekkiej, felietonistycznej formie omawiane i komentowane są najważniejsze i najbardziej osobliwe wydarzenia minionego tygodnia.

 

Ranking Mazura – prowadzący

Maciej Mazur jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Od 2005 r. współtworzy „Fakty”. Wyspecjalizował się w humorystycznych felietonach tworzonych z przymrużeniem oka. Od kwietnia 2008 prowadził na antenie TVN24 interaktywny talk-show „Publiczna.tv”, który z czasem przekształcił się w „Ranking Mazura”.

 

„Ranking Mazura” można obejrzeć w soboty o 15:15 i niedziele o 18:15 na antenie TVN24, a także online na platformie TVN24 GO.