Ranking inteligencji polityków polskich

Ranking Mazura

Ranking inteligencji polityków polskich

Kto według Polaków jest najbardziej inteligentnym politykiem? Gdzie w tym rankingu znajduje się prezes PiS? W nowym odcinku programu "Ranking Mazura" było też o tańcach marszałka Terleckiego w tłumie i bez maski, pracowniku Komendy Głównej Policji, który w pracy wykopywał kryptowalutę i kampanii Ministerstwa Zdrowia promującej posiłki w szpitalach. Ponadto o pieśni Krakowskich Wodociągów, rekordowo ciepłym Bałtyku, systemie publicznych pouczeń w Legnicy i końcu platformy nasza-klasa.pl. W programie Maciej Mazur przypomniał też najciekawsze wydarzenia 2008 roku, takie jak wyjazd Donalda Tuska do Peru, wybryki posłów Karskiego i Zbonikowskiego na Cyprze czy bojkot TVN-u przez PiS.

Opis programu

Subiektywne podsumowanie tygodnia.

 

Ranking Mazura – opis programu

Autorski program Macieja Mazura. W programie w lekkiej, felietonistycznej formie omawiane i komentowane są najważniejsze i najbardziej osobliwe wydarzenia minionego tygodnia.

 

Ranking Mazura – prowadzący

Maciej Mazur jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Od 2005 r. współtworzy „Fakty”. Wyspecjalizował się w humorystycznych felietonach tworzonych z przymrużeniem oka. Od kwietnia 2008 prowadził na antenie TVN24 interaktywny talk-show „Publiczna.tv”, który z czasem przekształcił się w „Ranking Mazura”.

 

„Ranking Mazura” można obejrzeć w soboty o 15:15 i niedziele o 18:15 na antenie TVN24, a także online na platformie TVN24 GO.