Czy zbliża się koniec wędkarstwa?

Ranking Mazura

Czy zbliża się koniec wędkarstwa?

Od "szczęść Boże" do "będziesz Pan wisiał". Krótka historia sejmowych wystąpień zarówno Grzegorza Brauna, jak i innych posłów. To pierwszy temat "Rankingu Mazura". Poza tym o projekcie Sylwii Spurek, który zakłada całkowity zakaz wędkowania. Miałby obowiązywać już za dwa lata, a za dwadzieścia lat zakaz objąłby również hodowlę wszystkich zwierząt. - Jeżeli chcemy tworzyć kulturę praw zwierząt, to nie możemy robić żadnych wyjątków - stwierdziła europosłanka. W programie również o talibach, którzy postanowili odwiedzić wesołe miasteczko w Kabulu. Czy jest to ich pomysł na ocieplenie wizerunku nowego rządu w Afganistanie? Na koniec przegląd archiwum TVN24. Tym razem cofamy się do roku 2013.

 

Opis programu

Subiektywne podsumowanie tygodnia.

 

Ranking Mazura – opis programu

Autorski program Macieja Mazura. W programie w lekkiej, felietonistycznej formie omawiane i komentowane są najważniejsze i najbardziej osobliwe wydarzenia minionego tygodnia.

 

Ranking Mazura – prowadzący

Maciej Mazur jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Od 2005 r. współtworzy „Fakty”. Wyspecjalizował się w humorystycznych felietonach tworzonych z przymrużeniem oka. Od kwietnia 2008 prowadził na antenie TVN24 interaktywny talk-show „Publiczna.tv”, który z czasem przekształcił się w „Ranking Mazura”.

 

„Ranking Mazura” można obejrzeć w soboty o 15:15 i niedziele o 18:15 na antenie TVN24, a także online na platformie TVN24 GO.