Nowa ulica na mapach Google'a. Inflacji Morawieckiego

Ranking Mazura

Nowa ulica na mapach Google'a. Inflacji Morawieckiego

W "Rankingu Mazura" o komisji śledczej i Lewicy, która "kocha się i brata". Ponadto o projekcie posła Marka Suskiego. Propozycja ta zmienia ilość polskiej muzyki granej w rozgłośniach radiowych. - Liczymy, że będzie tutaj ogólnonarodowa zgoda, bo wydaje mi się byłoby dziwne, gdyby byli przeciwnicy naszej muzyki, a sojusznicy zagranicznej, ale zobaczymy – powiedział Suski. W programie również o nowej ulicy Inflacji Morawieckiego i zapewnieniach Mariana Banasia. - Osobiście uważam, że Jarosław Kaczyński jako wicepremier do spraw bezpieczeństwa powinien na wezwanie kontrolerów NIK stawić się w siedzibie NIK – przyznał Banaś. Było też o nowym przedmiocie szkolnym – Biznes i Zarządzanie. W programie również o laureatce konkursu Biologiczna Bzdura Roku i wizycie Łukasza Mejzy w szkole podstawowej. Na koniec o sieci 5G uruchomionej w pobliżu lotnisk.

Opis programu

Subiektywne podsumowanie tygodnia.

 

Ranking Mazura - opis programu

Autorski program Macieja Mazura. W programie w lekkiej, felietonistycznej formie omawiane i komentowane są najważniejsze i najbardziej osobliwe wydarzenia minionego tygodnia.

 

Ranking Mazura - prowadzący

Maciej Mazur jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Od 2005 r. współtworzy "Fakty". Wyspecjalizował się w humorystycznych felietonach tworzonych z przymrużeniem oka. Od kwietnia 2008 prowadził na antenie TVN24 interaktywny talk-show "Publiczna.tv", który z czasem przekształcił się w "Ranking Mazura".

 

"Ranking Mazura" można obejrzeć w soboty o 15:15 i niedziele o 18:15 na antenie TVN24, a także online w TVN24 GO.