Może powinni zacząć od siebie?

Ranking Mazura

Może powinni zacząć od siebie?

Po krótkim urlopie wracamy do gry i naprawdę mamy dziś co pokazać. A na początek dziś jak w filmach sensacyjnych. Co na niego mamy? Wszystko - dokumenty, zeznania, nagrania. No i zamknęli posła Romanowskiego tak, że od razu wyszedł i to jako zwycięzca. W filmach ktoś w tym miejscu oddawał chyba odznakę. Następnie w "Rankingu Mazura" o tym, że pierwszy raz w historii w polskiej kadrze olimpijskiej jest więcej kobiet niż mężczyzn, co kompletnie nie ma przełożenia na zarządy związków sportowych. To ma się zmienić. Ministerstwo Sportu zapowiedziało już wprowadzenie parytetów. Chociaż, tak na dobrą sprawę, to nasze postępowe ministerstwo powinno zacząć zmiany od siebie. W programie również o kuriozalnej sytuacji z udziałem karetki transportowej. Przyjechała po pacjenta, zapakowała go do środka, po czym zatrzasnęły się drzwi. I co teraz? Wybijamy szybę i ratujemy człowieka z samochodu stojącego na lipcowym słońcu? Nie, gdzieżby. Szyba cenna, czekamy na zapasowe kluczyki. Oprócz tego o zatrzymaniu sześciu żołnierzy, którzy mieli handlować paliwem lotniczym. Czterej wpadli na gorącym uczynku podczas spuszczania nafty z wojskowej cysterny. Na co komu paliwo do F-16. Otóż prokuratura podejrzewa, że trafiało ono do rolników, którzy tankowali nim swoje ciągniki.

Opis programu

Subiektywne podsumowanie tygodnia.

 

Ranking Mazura - opis programu

Autorski program Macieja Mazura. W programie w lekkiej, felietonistycznej formie omawiane i komentowane są najważniejsze i najbardziej osobliwe wydarzenia minionego tygodnia.

 

Ranking Mazura - prowadzący

Maciej Mazur jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Od 2005 r. współtworzy "Fakty". Wyspecjalizował się w humorystycznych felietonach tworzonych z przymrużeniem oka. Od kwietnia 2008 prowadził na antenie TVN24 interaktywny talk-show "Publiczna.tv", który z czasem przekształcił się w "Ranking Mazura".

 

"Ranking Mazura" można obejrzeć w soboty o 15:15 i niedziele o 18:15 na antenie TVN24, a także online w TVN24 GO.