Stać! Policja. Co tu idzie? 1.05.2021

Ranking Mazura

Stać! Policja. Co tu idzie? 1.05.2021

Obawiacie się powrotu do szkoły? Głowa do góry. Minister Czarnek ma radę: - Nie bójmy się, take it easy. W "Rankingu Mazura" również o politycznej wojnie. Po jednej stronie pancerny Marian Banaś, po drugiej szef rządu, który wcale nie jest miękiszem. W ruch poszły kwity, przecieki i agenci CNB. A to dopiero początek, więc zapowiada się ciekawe starcie. W programie też recepta na wygranie wyborów w Rzeszowie, "podejrzanym" konkursie przedszkolaków, policjantce biegnącej za pijanym motocyklistą i bieliźnie na balkonie, która podzieliła mieszkańców. Był też najsłodszy obrazek tygodnia. Stać! Policja. Co tu idzie? To rodzina nurogęsi wybrała się na spacer.

Opis programu

Subiektywne podsumowanie tygodnia.

 

Ranking Mazura – opis programu

Autorski program Macieja Mazura. W programie w lekkiej, felietonistycznej formie omawiane i komentowane są najważniejsze i najbardziej osobliwe wydarzenia minionego tygodnia.

 

Ranking Mazura – prowadzący

Maciej Mazur jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Od 2005 r. współtworzy „Fakty”. Wyspecjalizował się w humorystycznych felietonach tworzonych z przymrużeniem oka. Od kwietnia 2008 prowadził na antenie TVN24 interaktywny talk-show „Publiczna.tv”, który z czasem przekształcił się w „Ranking Mazura”.

 

„Ranking Mazura” można obejrzeć w soboty o 15:15 i niedziele o 18:15 na antenie TVN24, a także online na platformie TVN24 GO.