Uwaga! Judasz w parafii! 11.04.2021

Ranking Mazura

Uwaga! Judasz w parafii! 11.04.2021

Szczepienia przeciw COVID-19 szczepionką firmy Johnson&Johnson tuż przed wyborami prezydenta miasta Rzeszowa, refleksja polityków obozu rządzącego na temat koalicjantów, telefon Andrzeja Dudy do króla Jordanii oraz mandat za przekroczony limit wiernych w Wielki Czwartek w kościele w Kościelcu – o tym w "Rankingu Mazura". W programie ponadto o "tajnych" restauracjach w Paryżu, z których korzystali sami francuscy ministrowie, a także o przepisach dotyczących wyprowadzania psów na smyczy.

Opis programu

Subiektywne podsumowanie tygodnia.

 

Ranking Mazura – opis programu

Autorski program Macieja Mazura. W programie w lekkiej, felietonistycznej formie omawiane i komentowane są najważniejsze i najbardziej osobliwe wydarzenia minionego tygodnia.

 

Ranking Mazura – prowadzący

Maciej Mazur jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Od 2005 r. współtworzy „Fakty”. Wyspecjalizował się w humorystycznych felietonach tworzonych z przymrużeniem oka. Od kwietnia 2008 prowadził na antenie TVN24 interaktywny talk-show „Publiczna.tv”, który z czasem przekształcił się w „Ranking Mazura”.

 

„Ranking Mazura” można obejrzeć w soboty o 15:15 i niedziele o 18:15 na antenie TVN24, a także online na platformie TVN24 GO.