Rozmach promocyjny godny poziomu Hollywood

Ranking Mazura

Rozmach promocyjny godny poziomu Hollywood

A na początek "uśmiechnięta koalicja" z serduszkiem w logo i jej nowy, optymistyczny przekaz zgody i pojednania narodowego. W partyjnym departamencie propagandy otwierają szampana - taki sukces, idealnie zgrany w czasie z wydarzeniami międzynarodowymi. Następnie w "Rankingu Mazura" o polskim kinie, które osiągnęło poziom Hollywood, a już na pewno ten poziom osiągnęły osoby jeszcze do niedawna tym kinem zarządzające. Pojawiły się rachunki z kart służbowych byłego szefa Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, no i świadczą o godnym rozmachu promocyjnym. Zwłaszcza nocny klub w Los Angeles o nazwie "Rasputin" przyciąga uwagę i chyba prokurator się zastanawia, jaki film można o tym nakręcić. W programie także o kompletnie pijanej kierowniczce salonu samochodowego, która postanowiła wsiąść w służbowe auto i się przejechać. Daleko nie ujechała, uderzyła w ławkę, na której siedziały dwie osoby. Prawo jazdy zabrano od razu i w myśl nowych przepisów powinna też chyba stracić aut, ale samochód był służbowy, więc w grę wchodzi grzywna - równowartość pojazdu. Kłopot w tym, że był to nowiutki, sportowy Mercedes z grubsza o wartości miliona złotych. Oprócz tego o tym, jak profesor polonistyki dostał pałę z polskiego i panie, który ostrzega przed polującą drogówką.

Opis programu

Subiektywne podsumowanie tygodnia.

 

Ranking Mazura - opis programu

Autorski program Macieja Mazura. W programie w lekkiej, felietonistycznej formie omawiane i komentowane są najważniejsze i najbardziej osobliwe wydarzenia minionego tygodnia.

 

Ranking Mazura - prowadzący

Maciej Mazur jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Od 2005 r. współtworzy "Fakty". Wyspecjalizował się w humorystycznych felietonach tworzonych z przymrużeniem oka. Od kwietnia 2008 prowadził na antenie TVN24 interaktywny talk-show "Publiczna.tv", który z czasem przekształcił się w "Ranking Mazura".

 

"Ranking Mazura" można obejrzeć w soboty o 15:15 i niedziele o 18:15 na antenie TVN24, a także online w TVN24 GO.