Bochenek chleba dla każdego

Ranking Mazura

Bochenek chleba dla każdego

Pan premier po wizycie w piekarni zarządził, że od kwietnia będzie taniej. Od 1 kwietnia będą obowiązywały niższe stawki na gaz. To niewiarygodne wsparcie będzie udzielone nie tylko piekarzom, ale również cukiernikom. W "Rankingu Mazura" również o fachowcach z Łodzi. Mieszkańcy jednego z osiedli narzekali na potwornie dziurawą drogę gruntową. Specjaliści przyjechali, wyrwy potraktowali asfaltem, nie zważając na aurę pogodową. Efekt przerósł oczekiwania. Ponadto o kradzieży radiowozu przez byłego policjanta i historii trochę jak z filmu. Mieszkaniec podkrakowskiej miejscowości został skazany za zaatakowanie kuzyna mieczem samurajskim. Jednak mężczyzna od wyroku się odwołał, bo według kodeksu bushido "utrata miecza to świętokradztwo".

Opis programu

Subiektywne podsumowanie tygodnia.

 

Ranking Mazura - opis programu

Autorski program Macieja Mazura. W programie w lekkiej, felietonistycznej formie omawiane i komentowane są najważniejsze i najbardziej osobliwe wydarzenia minionego tygodnia.

 

Ranking Mazura - prowadzący

Maciej Mazur jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Od 2005 r. współtworzy "Fakty". Wyspecjalizował się w humorystycznych felietonach tworzonych z przymrużeniem oka. Od kwietnia 2008 prowadził na antenie TVN24 interaktywny talk-show "Publiczna.tv", który z czasem przekształcił się w "Ranking Mazura".

 

"Ranking Mazura" można obejrzeć w soboty o 15:15 i niedziele o 18:15 na antenie TVN24, a także online w TVN24 GO.