"Wycinanki" w Platformie Obywatelskiej

Ranking Mazura

"Wycinanki" w Platformie Obywatelskiej

Rekordowo niskie poparcie w sondażu i cięcia w składzie. Tak wygląda teraz Platforma Obywatelska. Co dzieje się w największej opozycyjnej partii? To w "Rankingu Mazura" komentował Maciej Mazur. W programie było też między innymi o jednym występie Marka Dyducha, dwóch obrażonych kobietach i przeprosinach na Facebooku, milionie dolarów na zachętę do szczepień, gorączce bursztynu na przekopie Mierzei Wiślanej oraz o proteście statystów w Warszawie. Przyszło ich aż dwóch.

Opis programu

Subiektywne podsumowanie tygodnia.

 

Ranking Mazura – opis programu

Autorski program Macieja Mazura. W programie w lekkiej, felietonistycznej formie omawiane i komentowane są najważniejsze i najbardziej osobliwe wydarzenia minionego tygodnia.

 

Ranking Mazura – prowadzący

Maciej Mazur jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Od 2005 r. współtworzy „Fakty”. Wyspecjalizował się w humorystycznych felietonach tworzonych z przymrużeniem oka. Od kwietnia 2008 prowadził na antenie TVN24 interaktywny talk-show „Publiczna.tv”, który z czasem przekształcił się w „Ranking Mazura”.

 

„Ranking Mazura” można obejrzeć w soboty o 15:15 i niedziele o 18:15 na antenie TVN24, a także online na platformie TVN24 GO.