Palić w miejscu pracy w Krakowie  może tylko smok 18.04.2021

Ranking Mazura

Palić w miejscu pracy w Krakowie może tylko smok 18.04.2021

W "Rankingu Mazura" o przeciekaniu wody przez dach w Sejmie i kapaniu na Konfederację, która upatruje w tym spisek, o prezydencie Krakowa Jacku Majchrowskim, który za palenie cygara w gabinecie Urzędu Miasta dostał mandat od straży miejskiej oraz o dzielnej klientce myjni samochodowej, która pogoniła złodzieja. Na tygodnik o lekkim zabarwieniu absurdalno-publicystycznym zaprasza Maciej Mazur.

Opis programu

Subiektywne podsumowanie tygodnia.

 

Ranking Mazura – opis programu

Autorski program Macieja Mazura. W programie w lekkiej, felietonistycznej formie omawiane i komentowane są najważniejsze i najbardziej osobliwe wydarzenia minionego tygodnia.

 

Ranking Mazura – prowadzący

Maciej Mazur jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Od 2005 r. współtworzy „Fakty”. Wyspecjalizował się w humorystycznych felietonach tworzonych z przymrużeniem oka. Od kwietnia 2008 prowadził na antenie TVN24 interaktywny talk-show „Publiczna.tv”, który z czasem przekształcił się w „Ranking Mazura”.

 

„Ranking Mazura” można obejrzeć w soboty o 15:15 i niedziele o 18:15 na antenie TVN24, a także online na platformie TVN24 GO.