Wystarczy tylko login i hasło

Ranking Mazura

Wystarczy tylko login i hasło

Opozycja grzmi o nieodpowiedzialności szefa KPRM po włamaniu na jego skrzynkę mailową, ale zapomina o podobnych błędach w swoich szeregach. W nowym odcinku programu "Ranking Mazura" o naklejce z hasłem i loginem Donalda Tuska i pytanie, czy wyciek ze skrzynki Michała Dworczyka to rzeczywiście atak hakerski. Było też między innymi o przykładzie dla dzieci i zrzuceniu siedmiu i pół kilograma przez ministra Czarnka, porozumieniu Kukiza z PiS-em, latającym suzuki z pijanym kierowcą, aferze o murawę w Kraśniku i wyborach na wójta gminy Niedźwiedź. Maciej Mazur przypomniał też najważniejsze i najzabawniejsze wydarzenia 2003 roku takie, jak pierwsze transmitowane posiedzenie sejmowej komisji w sprawie afery Rywina, referendum unijne czy balet koparek na otwarcie 38 kilometrów drogi.

Opis programu

Subiektywne podsumowanie tygodnia.

 

Ranking Mazura – opis programu

Autorski program Macieja Mazura. W programie w lekkiej, felietonistycznej formie omawiane i komentowane są najważniejsze i najbardziej osobliwe wydarzenia minionego tygodnia.

 

Ranking Mazura – prowadzący

Maciej Mazur jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Od 2005 r. współtworzy „Fakty”. Wyspecjalizował się w humorystycznych felietonach tworzonych z przymrużeniem oka. Od kwietnia 2008 prowadził na antenie TVN24 interaktywny talk-show „Publiczna.tv”, który z czasem przekształcił się w „Ranking Mazura”.

 

„Ranking Mazura” można obejrzeć w soboty o 15:15 i niedziele o 18:15 na antenie TVN24, a także online na platformie TVN24 GO.