Tysiące polubień profilu. Nie zauważyli, że dziewczyna ma poważny problem

Ciekawostki

Addict AideZdjęcia Luise Delage zyskały tysiące polubień

Luksusowe podróże, imprezy na jachtach i drogie stroje Luise sprawiły, że niemal każdy chciał być jak ona. Dziewczyna w końcu postanowiła wyjawić, co tak naprawdę kryje się za jej życiem i zwrócić uwagę na pewien problem.

Luise Delage napisała o sobie, że ma 25 lat i mieszka w Paryżu. Jej profil na Instagramie zyskał prawie sto tysięcy obserwujących zaledwie po dwóch miesiącach od pojawienia się na portalu.

Luise publikowała zdjęcia, na których chwaliła się swoim życiem. Zyskały tysiące polubień. Na prawie każdym można było jednak zauważyć, że dziewczyna nie rozstaje się z alkoholem. Czy to piwo, drink, czy kieliszek wina.

Zdjęcia były dodawane w różnych porach dnia. Kieliszek towarzyszył Luise przy śniadaniu, w trakcie lunchu, jak i podczas zabawy w nocnym klubie. Ludzie jednak nie widzieli na nich uzależnionej kobiety.

Dziewczyna, której nie ma

Tak naprawdę Luise jednak nie istnieje, a jej konto powstało na potrzeby kampanii Addict Aide w celu podniesienia świadomości na temat alkoholizmu wśród młodzieży. Projekt nosi nazwę "Like my Addicition" (Polub moje uzależnienie).

Kampania społeczna

Pod koniec września na profilu Luise zamieszczono film, w którym pokazano, że lekceważymy problemy innych. Nikomu nie przyszło do głowy, że taka osoba może mieć problem z nadużywaniem alkoholu.

Twórcy kampanii maja nadzieję, że otworzy ona oczy na problem uzależnienia. - Poruszyliśmy problem wykrycia uzależnienia u kogoś bliskiego dla nas - twierdzi prezes stowarzyszenia Stephanie Xiberras.

B.O.A.T

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Louise Delage (@louise.delage) 7 Wrz, 2016 o 3:19 PDT

Quand je pose en soirée

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Louise Delage (@louise.delage) 20 Wrz, 2016 o 9:22 PDT

F.R.E.S.H

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Louise Delage (@louise.delage) 1 Wrz, 2016 o 4:42 PDT

Autor: deb/kk / Źródło: Instagram/ The Guardian

Źródło zdjęcia głównego: Instagram | Luise Delage