Ciekawostki

Sandra Lewandowska bez pary na sylwestra

Ciekawostki

TVN24Posłanka Lewandowska tańczyć umie

Urodziwa Sandra Lewandowska szuka partnera na zabawę sylwestrową. Wydawało się, że spędzi go z Januszem Maksymiukiem, którego - gdy ten był u szczytu władzy - nie odstępowała na krok, ale ma on prokuratorskie zarzuty i... zakaz opuszczania kraju. A Lewandowska właśnie za granicą chciałaby przywitać Nowy rok.

- Będę chyba musiała pojechać z kimś innym - wyznaje "Super Expressowi" była posłanka. I przyznaje: - Zresztą jak dotąd Janusz nigdzie mnie nie zaprosił. A posłanka, co przecież w sylwestrową noc najważniejsze tańczy świetnie. Nie straszna jej ani rumba ani salsa, o czym mieli okazję przekonać się widzowie "Tańca z gwiazdami".

Tuż przed świętami wrocławska prokuratura postawiła prawej ręce Andrzeja Leppera dwa zarzuty. Maksymiuk jest podejrzany o działanie na szkodę wierzycieli i złożenie fałszywego oświadczenia majątkowego. Więc - jak zauważa gazeta - nic dziwnego, że nie w głowie mu sylwestrowe szaleństwa. Lewandowska nie wierzy jednak w winę swojego bohatera. - Rozmawiałam z nim tuż po przesłuchaniu. Był spokojny. Wierzę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. To pewnie jakaś kolejna sensacyjna historia - przekonuje gwiazda Samoobrony.

Na pewno jednak podaruję mu jakiś drobny upominek, który utrwali mnie w jego pamięci. Może butelkę dobrego alkoholu Lewandowska o prezencie dla maksymiuka

"Super Express" pisze ponadto, że tegoroczne święta Sandra spędziła z babcią i dziadkiem w Jeleniej Górze, ale nie zapomniała jednak o świątecznym upominku dla swojego "generała".

- Zastanawiałam się nad kupnem skórzanego albumu. Chciałam, by zapisywał nie tylko wspomnienia, ale też karty historii - uśmiecha się była posłanka. Ostatecznie albumu nie kupiła. - Na pewno jednak podaruję mu jakiś drobny upominek, który utrwali mnie w jego pamięci. Może butelkę dobrego alkoholu - ucina.

O burzliwej przyjaźni Sandry Lewandowskiej i Janusza Maksymiuka stało się głośno, kiedy "Super Expressie" ujawnił ich zdjęcia z urlopu w Egipcie. O piersiach posłanki, która w stroju topless smarowała owłosione ciało 60-letniego posła, mówiła cała Polska. I choć oboje zarzekali się, że to tylko przyjaźń, wielu wiedziało swoje. Czy przyjaźń przetrwa trudne chwile? - zastanawia się "SE".

Źródło: Super Express

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości