Pytanie w "Milionerach" za 10 tysięcy o tekst wyliczanki dla dzieci

TVN24 | Ciekawostki

Autor:
paj/adso
Źródło:
Milionerzy TVN

Kółko graniaste, czworokanciaste. Kółko nam się połamało... i? W pytaniu za 10 tysięcy złotych pan Wojciech Karolczak z Katowic próbował dokończyć tekst tej wyliczanki.

Do piątego pytania za 10 tysięcy złotych pan Wojciech przystąpił z jednym kołem ratunkowym - telefonem do przyjaciela. Z pomocy publiczności skorzystał przy pytaniu o objawy zarażenia rotawirusem, a z koła pół na pół podczas pytania o dietę selfie.

Dokończ fragment piosenki: "Kółko graniaste, czworokanciaste. Kółko nam się połamało...

A: i tak ledwo się trzymało" B: cztery grosze kosztowało" C: mało głów nam nie urwało" D: i zabawę nam przerwało"

Pan Wojciech nie znał tej piosenki, ale postanowił spróbować odpowiedzieć na to pytanie drogą eliminacji. Początkowo wykluczył odpowiedź A: "i tak ledwo się trzymało" oraz B: "cztery grosze kosztowało". Chwilę później wyeliminował także odpowiedź C: "mało głów nam nie urwało".

Uczestnik nie chciał wykorzystywać ostatniego koła ratunkowego i postanowił zaryzykować. Poprosił Huberta Urbańskiego o zaznaczenie odpowiedzi D: "i zabawę nam przerwało". Była to błędna odpowiedź.

Kółko graniaste, czworokanciaste. Kółko nam się połamało, cztery grosze kosztowało, a my wszyscy bęc! - tak brzmi ta dziecięca wyliczanka.

Pan Wojciech opuścił program z gwarantowanym tysiącem złotych.

Autor:paj/adso

Źródło: Milionerzy TVN