31. Finał WOŚP. Jak możesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Aktualizacja:
Autor:
ads//rzw
Źródło:
tvn24.pl
Zbliża się 31. Finał WOŚP. Jak wesprzeć Orkiestrę?
Zbliża się 31. Finał WOŚP. Jak wesprzeć Orkiestrę?TVN24
wideo 2/21
TVN24Zbliża się 31. Finał WOŚP. Jak wesprzeć Orkiestrę?

WOŚP 2023 trwa. To już 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielu osobom zbiórka ta kojarzy się przede wszystkim z wrzucaniem gotówki do puszek. To znacząca, ale niejedyna forma wsparcia. Doradzamy, jak jeszcze można wpłacić na WOŚP, by pomóc potrzebującym.

Celem tegorocznego Finału jest zebranie środków na zakup nowoczesnych urządzeń do walki z sepsą. Przedstawiamy kilka sposobów na to, jak można wesprzeć Orkiestrę.

1. Wpłaty online

Na stronie internetowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można dokonać wpłaty online. Zarówno jednorazowej, jak i cyklicznej. Na podobnej zasadzie działa eSkarbonka WOŚP.

Orkiestrę można wesprzeć również za pośrednictwem portali zbiórkowych - pomagam.pl i siepomaga.pl, a także na Facebooku.

2. Aukcje

Stałym już elementem zbiórki są też internetowe aukcje Rzeczy od Serca, organizowane przez Allegro. Wylicytować można niezwykłe przedmioty oraz doświadczenia, które zapewniają znane osobistości.

Swoje aukcyjne propozycje wystawiło też wiele gwiazd znanych z różnych stacji TVN Warner Bros. Discovery.

3. SMS

Wesprzeć WOŚP można za pomocą telefonu. Wystarczy wysłać SMS o treści SERCE na numer 75 565. Taki SMS kosztuje 5 zł netto, czyli 6,15 zł z VAT.

4. Siema Shop

Internetowy Siema Shop oferuje liczne gadżety - ubrania, kubki, przypinki, torby i inne akcesoria ozdobione symbolami Orkiestry. Zysk trafia na konto WOŚP.

5. mBank

Razem z WOŚP gra mBank. W aplikacji mobilnej użytkownicy mogą kliknąć w czerwone serce. Za każde takie kliknięcie bank przekaże złotówkę na Orkiestrę. Klienci mogą także zamówić okolicznościowe karty bankowe zaprojektowane przez Jurka Owsiaka.

6. Licytacje Najbardziej Hojnych Darczyńców

W czasie Finału odbywają się też Licytacje Najbardziej Hojnych Darczyńców. Licytowane będą - jak co roku - złote serduszka i złote karty telefoniczne.

Autor:ads//rzw

Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości