Sukces pisany szminką

Sukces pisany szminką

Uwaga – teraz praktyczna informacja dla tych, którzy planują sprzedać mieszkanie, nieruchomość, lub nawet już to zrobili. To są ostatnie miesiące na skorzystanie z tak zwanej ulgi meldunkowej. Chodzi o osoby, które prywatnie sprzedają nieruchomość nabytą przed co najmniej 5 laty. Wówczas od przychodu ze sprzedaży nie płacą one podatku.

Dla projektantów mody ubranie to sztuka, pasja i pieniądze. Ale czy rzeczywiście tak łatwo jest w tej branży zaistnieć i osiągnąć odpowiednie wyniki finansowe, bo przecież z samej miłości do mody nikt się nie utrzyma.

Wszyscy wiedzą, że czegoś się nie da zrobić, i wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi - Albert Einstein

Kobiety zgodnie i chętnie twierdzą, że są dyskryminowane przez mężczyzn. Jednakże z wyników badań Instytut Spraw Publicznych wynika, że w dużej mierze to same sobie szkodzą najbardziej, bo rzadko wspierają się w robieniu karier.

Jakie szanse na zrobienie kariery mają na polskim rynku młodzi ludzie, uważani za wybitne talenty w swej dziedzinie – muzycy, plastycy, aktorzy?

Gdzie młody przedsiębiorca powinien szukać pieniędzy na rozwój własnej firmy? Raczej nie w banku, bo te bardzo ostrożnie finansują nowe przedsięwzięcia biznesowe. Są jednak instytucje, które chętnie wyłożą pieniądze na ciekawe projekty.

W najbliższym programie Sukces Pisany Szminką pokażemy czy Polacy radzą sobie z wystąpieniami publicznymi – to ważna w biznesie umiejętność choć u nas wciąż niedoceniana.

W najbliższym programie "Sukces Pisany Szminką" sprawdzimy skąd Polacy czerpią biznesowe inspiracje i jakie nietypowe usługi pojawiły się ostatnio na naszym rynku.

W najbliższym odcinku programu "Sukces Pisany Szminką" dowiemy czy spektakularna wpadka chińskich przedsiębiorców przy budowie autostrady wpłynie na ekspansję azjatyckich inwestorów na rynki Unii Europejskiej.

W najbliższym „Sukcesie Pisanym Szminką” między innymi o zwycięzcy jednego z najważniejszych konkursów dla biznesmenów: „Przedsiębiorca Roku”.

W najbliższym programie "Sukces Pisany Szminką" między innymi o polskiej prezydencji w UE i roli kobiet w tym historycznym przedsięwzięciu.

W aktualnym programie „Sukces Pisany Szminką” odpowiemy na pytanie, czy działalność we franczyzie rzeczywiście jest świetnym sposobem na własny biznes.