#Pamięć Absolutna

#Pamięć Absolutna

Polska Kronika Faktowa 05.03.2017

Świńskie zagrożenie dla koalicji, edukacja ministra Giertycha na europejskiej arenie, ochrona życia według marszałka Jurka oraz zmiany personalne w TVP. Czyta oczywiście Tomasz Knapik.

#Pamięć Absolutna 05.03.2017

Tomasz Sianecki i Marek Przybylik podróżują w czasie i jak co tydzień cofają się dokładnie o 10 lat. Tym razem przypominają przełom lutego i marca 2007 roku. Wspominają między innymi coraz bardziej gorącą dyskusję wokół prawnej ochrony życia od chwili poczęcia oraz sensacje lustracyjne z reżyserem Markiem Piwowskim w roli głównej.

"Tu muszę się poddać bez bicia"

W tym tygodniu z 10 pytaniami Tomasza Sianeckiego zmierzył się ówczesny poseł Prawa i Sprawiedliwości, a dziś członek Platformy Obywatelskiej. Swoją wiedzę o 2007 roku sprawdzał Paweł Zalewski.

Polska Kronika Faktowa 26.02.2017

Znikające nazwiska, starcia w Dolinie Rospudy, prezydenckie wsparcie dla ekologów oraz rozwiązanie konfliktu na linii premier Kaczyński-wicepremier Dorn. Czyta oczywiście Tomasz Knapik.

#Pamięć Absolutna 26.02.2017

Jak co tydzień dziennikarze przypominają najważniejsze i najciekawsze wydarzenia sprzed 10 lat. Tym razem wspominają ostatni tydzień lutego 2007 roku, czyli ciąg dalszy zamieszania wokół raportu Antoniego Macierewicza oraz coraz głośniejszy protest ekologów w Dolinie Rospudy.

#Pamięć Absolutna 19.02.2017

W każdym odcinku Tomasz Sianecki i Marek Przybylik wracają do tego, co działo się dokładnie 10 lat temu. Tym razem odkurzają polityczne przeboje z lutego 2007 roku i przypominają przede wszystkim głośne zatrzymanie przez CBA znanego kardiochirurga Mirosława G.

Polska Kronika Faktowa 19.02.2017

Zatrzymanie doktora Mirosława G., dyskusja wokół tarczy antyrakietowej, raport Macierewicza oraz przygotowania do obrony Doliny Rospudy. Czyta oczywiście Tomasz Knapik.

Polska Kronika Faktowa 12.02.2017

Pożegnanie ministra Sikorskiego, dymisja ministra Dorna, atak opozycji na panią minister Fotygę oraz nowe twarze w rządzie. Czyta oczywiście Tomasz Knapik.

#Pamięć Absolutna 12.02.2017

Dziennikarze jak co tydzień podróżują w czasie i tym razem cofają się do pierwszej połowy lutego 2007 roku. W tym tygodniu przypominają przede wszystkim liczne zmiany kadrowe w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.

"Widzi pan moja pamięć niestety wysiada"

Które wydarzenie z 2007 roku zapamiętał, a które wymazał z pamięci były wicepremier i minister gospodarki? W tym tygodniu Tomasz Sianecki przepytuje Janusza Piechocińskiego z Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Polska Kronika Faktowa 05.02.2017

Głos pacjentów w obronie kliniki, problem ze świńską górką, Jan Rokita wychodzi przed szereg oraz polska sensacja na Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej. Czyta oczywiście Tomasz Knapik.

#Pamięć Absolutna 05.02.2017

W każdym odcinku Tomasz Sianecki i Marek Przybylik wracają do tego, co działo się dokładnie 10 lat temu na polskiej scenie nie tylko politycznej. Tym razem odkurzają przeboje z przełomu stycznia i lutego 2007 roku. Wspominają przede wszystkim wielki triumf polskich szczypiornistów na Mistrzostwach Świata w Niemczech.

#Pamięć Absolutna 29.01.2017

W tym tygodniu dziennikarze przypominają najważniejsze i najciekawsze wydarzenia ostatniego tygodnia stycznia 2007 roku. Wspominają przede wszystkim medialny szum wokół próby odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz ze stanowiska prezydenta Warszawy, ale także smutną wiadomość o śmierci Ryszarda Kapuścińskiego.

Polska Kronika Faktowa 29.01.2017

Próba odwołania pani prezydent Warszawy, spięcie na linii Kaczyński-Tusk, wielkie poruszenie w PZPN oraz problemy rodzinne Violetty Villas. Czyta oczywiście Tomasz Knapik.

#Pamięć Absolutna 22.01.2017

Tomasz Sianecki i Marek Przybylik podróżują w czasie i jak co tydzień cofają się dokładnie o 10 lat. Tym razem przypominają drugą połowę stycznia 2007 roku. Wspominają między innymi teczkowe przepychanki nie tylko polityczne oraz wzmożoną podejrzliwość w otoczeniu prezydenta i premiera.

Polska Kronika Faktowa 22.01.2017

Niekonstytucyjna amnestia maturalna ministra Romana Giertycha, egzaminacyjna trema kandydata na prezesa NBP, cena jego zaprzysiężenia oraz imponujące plony lustracyjnych żniw. Czyta oczywiście Tomasz Knapik.