News Active

News Active

W dzisiejszym programie "Meteo News" m.in. o śnieżycach w Hiszpanii, Włoszech i na Bałkanach, festiwalu lodowych rzeźb w USA oraz stratach bułgarskich rolników z powodu powodzi. Nie zabraknie ciekawych map satelitarnych i pogodowych analiz.

Amerykańska Agencja Kosmiczna zamierza wysłać satelitę na… Europę. Mowa oczywiście o jednym z księżyców Jowisza, który od lat jest dla naukowców jednym z najciekawszych ciał niebieskich.

W dzisiejszym programie "Meteo News m.in. o śnieżycach w Hiszpanii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych, festiwalu lodowych rzeźb w Japonii oraz ciągle niespokojnym, meksykańskim wulkanie Colima. Nie zabraknie ciekawych map satelitarnych i pogodowych analiz.

Powodzie i lawiny błotne w północnej części Peru. W ich wyniku zginęła co najmniej jedna osoba. Są to skutki ulewnego deszczu, który od kilku dni utrudnia życie mieszkańców regionu San Martin.

W dzisiejszym programie między innymi: Stany Zjednoczone zmagają się z prawdziwym obliczem zimy, z kolei Turcja i Bułgaria walczy z powodziami po obfitych opadach deszczu. Podpowiemy również jakie korzyści dla przyszłego kierowcy płyną z zimowego kursu nauki jazdy. Nie zabraknie ciekawostek, między innymi zimowej wersji polo oraz prognozy pogody.

W dzisiejszym programie "Meteo News" m.in. o śnieżycach w Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych, ulewach i podtopieniach w Grecji, Albanii i Turcji oraz coraz groźniejszej suszy w Brazylii. Nie zabraknie ciekawych map satelitarnych i pogodowych analiz.

Ciepła zima jest nieprzychylna dla pszczół. Wysoka jak na tę porę roku temperatura może zmniejszyć populację pszczół w pasiekach na Dolnym Śląsku o ponad 30 procent.

W dzisiejszym programie między innymi: śnieżyce w Wielkiej Brytanii, atak zimy na Węgrzech i we Francji, zagrożenie trzeciego stopnia w Tatrach. Pokażemy również olbrzymie zaspy w Bostonie oraz w Rosji na Kamczatce. Nie zabraknie ciekawostek i prognozy pogody.

W dzisiejszym programie "Meteo News m.in. o zbliżających się do Wielkiej Brytanii śnieżycach i o Amerykanach, którzy po śnieżycach zaczęli wielkie sprzątanie.

Niecodzienne odkrycie nad Bałtykiem. Podczas prac na torze wodnym w Świnoujściu, znaleziono prawie metrowy fragment kości walenia.