Loża prasowa

Loża prasowa

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz w programie odbywającym się w dniu pogrzebu Tadeusza Mazowieckiego byli: Paweł Lisicki (Do Rzeczy), Piotr Bratkowski (Newsweek), Cezary Michalski (Krytyka Polityczna) i Jacek Żakowski (Polityka). Publicyści wspominali Tadeusza Mazowieckiego oraz dyskutowali o aferze taśmowej w Platformie Obywatelskiej i liście pasterskim biskupa Antoniego Dydycza na święto Wszystkich Świętych, w którym hierarcha informowanie przez księży prokuratury o przypadkach pedofilii nazywa donosicielstwem.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz w specjalnym wydaniu Loży Prasowej poświęconej zmarłemu Tadeuszowi Mazowieckiemu byli: Andrzej Urbański (publicysta), Monika Olejnik (TVN 24 i Radio ZET), Tomasz Wołek (publicysta) i Jerzy Baczyński (Polityka).

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli Wiesław Dębski, Tomasz Wołek, Renata Kim (Newsweek) i Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita). Publicyści rozmawiali o przegranej Grzegorza Schetyny w wyborach na szefa PO na Dolnym Śląsku; o ostatniej działalności zespołu Antoniego Macierewicza; o referendum w sprawie sześciolatków - czy do niego dojdzie i o wyborze Adama Nawałki na selekcjonera reprezentacji Polski.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli Paweł Lisicki (Do Rzeczy), Jan Wróbel (publicysta), Cezary Michalski (Krytyka Polityczna) i Daniel Passent (Polityka). Publicyści rozmawiali o odwołaniu przez prezesa PAN, prof. Michała Kleibera, debaty na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej; o rozliczeniach w PiS po referendum w Warszawie i o nieprawidłowościach w wyborach regionalnych w Platformie Obywatelskiej.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Janina Jankowska, Marcin Piasecki (Rzeczpospolita), Paweł Wroński (Gazeta Wyborcza) i Adam Szostkiewicz (Polityka). Publicyści rozmawiali o propozycji Solidarnej Polski, by umieścić w internecie rejestr pedofilów; o sprostowanej przez episkopat wypowiedzi abp Józefa Michalika o problemie pedofilii w polskim kościele; o sporze ekspertów komisji Macieja Laska z zespołem Antoniego Macierewicza oraz o planowanej przez premiera na listopad rekonstrukcji rządu.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli Paweł Lisicki (Do Rzeczy), Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita), Piotr Stasiński (Gazeta Wyborcza) i Wiesław Dębski (Wirtualna Polska). Publicyści rozmawiali o kampanii przed referendum w Warszawie, nowej nazwie partii Janusza Palikota i ostrym sporze ws. OFE między byłym premierem Jerzym Buzkiem i ministrem finansów Jackiem Rostowskim.

Gośćmi Loży Prasowej w TVN24 byli: Piotr Semka (Do Rzeczy), Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita) i Seweryn Blumsztajn (Gazeta Wyborcza). Publicyści rozmawiali o skandalach pedofilskich w polskim kościele, zbliżającym się referendum w Warszawie oraz o 70. urodzinach Lecha Wałęsy.

Gośćmi Loży Prasowej byli: Piotr Skwieciński (w Sieci), Paweł Lisicki (Do Rzeczy), Paweł Wroński (Gazeta Wyborcza) i Tomasz Wołek. Publicyści rozmawiali o ujawnionych przez wojskową prokuraturę zeznaniach ekspertów zespołu Macierewicza oraz badaniach prof. Ireneusza Krzemińskiego na temat antysemityzmu wśród Polaków.

Gośćmi Loży Prasowej byli: Renata Kim (Newsweek), Daniel Passent (Polityka), Piotr Semka (Do Rzeczy) i Marcin Piasecki (Rzeczpospolita). Publicyści rozmawiali o protestach związków zawodowych w Warszawie, wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego pod KPRM oraz o rozwiązaniu sprawy broni chemicznej w Syrii.

Gośćmi Andrzeja Morozowskiego byli: Piotr Skwieciński (Sieci), Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita), Tomasz Wołek (publicysta) i Jacek Żakowski. Publicyści rozmawiali m.in. o rządowych propozycjach zmian w systemie emerytalnym oraz o sprzeciwie polskich biskupów wobec rządowego projektu przekształcenia Funduszu Kościelnego.

Gośćmi Anity Werner są: Wiesław Dębski, Andrzej Stankiewicz, Tomasz Wołek i Jan Wróbel. Publicyści dyskutują m.in. o taśmach premiera z Wrocławia i finiszu kampanii w Platformie Obywatelskiej.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli: Piotr Skwieciński (Sieci), Janina Jankowska (Salon24), Paweł Wroński (Gazeta Wyborcza) i Daniel Passent (Polityka). Publicyści rozmawiali m.in. o organizacji szczytu klimatycznego ONZ 11 listopada, o wyroku w procesie w sprawie Marka Papały i zakłóconych obchodach Powstania Warszawskiego.

Gośćmi loży prasowej byli: Paweł Lisicki (Do rzeczy), Andrzej Stankiewicz (Rzeczpospolita), Wiesław Dębski (Wirtualna Polska) i Sławomir Sierakowski (Krytyka Polityczna). Publicyści rozmawiali m.in. o 20. latach obowiązywania konkordatu w Polsce i głosowaniu w sprawie zniesienia budżetowego progu ostrożnościowego.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz byli Paweł Lisicki, Andrzej Stankiewicz, Tomasz Wołek i Sławomir Sierakowski. Publicyści rozmawiali o sejmowej uchwale w sprawie rzezi wołyńskiej, żydowskich reakcjach na zakaz uboju rytualnego i sprawie ks. Lemańskiego.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz są: Wiesław Dębski, Jan Wróbel, Paweł Wroński oraz Andrzej Stankiewicz. Publicyści dyskutują o sondażu, w którym PiS wyprzedza Platformę, rywalizacji między Tuskiem a Gowinem, ruchu narodowców w Polsce, urodzinach Wojciecha Jaruzelskiego oraz wszczęciu postępowania przez prokuraturę w sprawie koncertu Madonny i wynikłych z tego problemach minister Muchy.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz są Jacek Czarnecki, Paweł Lisicki, Daniel Passent i Tomasz Wołek. Publicyści komentują przebieg konwencji PO i PiS, oraz informacje Wojskowej Prokuratury o braku śladów materiałów wybuchowych na wraku Tupolewa.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz są: Janina Jankowska, Marek Magierowski, Jacek Żakowski i Sławomir Sierakowski. Publicyści rozmawiają m. in. o finansowaniu partii politycznych z budżetu i referendum w sprawie odwołania prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz są: Paweł Lisicki, Janusz Rolicki, Andrzej Stankiewicz i Paweł Wroński. Publicyści dyskutują m.in. o Kongresie Lewicy i wydatkach partii z subwencji budżetowych.

Gośćmi Małgorzaty Łaszcz są: Tomasz Wołek, Andrzej Stankiewicz, Janina Jankowska, Wiesław Dębski. Publicyści dyskutowali m.in. o szansach na koalicję PO z SLD oraz kłopotach prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz Waltz.