Źródło zdj. gł.: sxc.hu
100-kilogramowa bomba burząca radzieckiej produkcji została zdemontowana i rozbrojona - poinformowała rzeczniczka jednostki saperskiej w węgierskiej armii Agnieszka Nemeth-Zsohar.Bombę znaleźli w środę po południu pod cokołem pomnika Kossutha robotnicy pracujący przy budowie podziemnego parkingu na placu przed gmachem parlamentu.
Autor: mś//gak / Źródło: PAP