Potrącenie dziewczynki w Koninie na pasach. Policja szuka poszkodowanej

Autor:
FC/gp
Źródło:
TVN 24 Poznań
Konin, Kolejowa/Traugutta: Potrącenie dziewczynki na przejściu dla pieszych
Konin, Kolejowa/Traugutta: Potrącenie dziewczynki na przejściu dla pieszychKMP Konin
wideo 2/7
KMP KoninKonin, Kolejowa/Traugutta: Potrącenie dziewczynki na przejściu dla pieszych

Konińscy policjanci otrzymali nagranie pokazujące potrącenie dziewczynki na przejściu dla pieszych. Udało im się ustalić kierującą autem, teraz szukają poszkodowanej. Proszą o kontakt osoby, które rozpoznają ją na filmie.

Nagranie pokazujące potrącenie dziewczynki na oznakowanym przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania ulic Kolejowej i Traugutta w Koninie trafiło do policjantów w poniedziałek. Pokazuje ono zdarzenie z 4 listopada.

Sprawa trafi do sądu

- Po otrzymaniu materiału wideo policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą i jeszcze tego samego dnia ustalili sprawcę tego zdarzenia. Okazało się, że jest to 28-letnia mieszkanka powiatu konińskiego. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, a także skierowano wobec niej wniosek o ukaranie do sądu - wyjaśnia Sebastian Wiśniewski z konińskiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Policjanci próbują teraz ustalić, kim jest poszkodowana. - Niestety, do tej pory nie udało się ustalić tożsamości potrąconej dziewczynki. W przypadku rozpoznania jej wizerunku na załączonym materiale video, konińska policja prosi o kontakt telefoniczny pod nr 603 115 537 lub pisząc na e-mail: rzecznik.konin@po.policja.gov.pl - apeluje Wiśniewski.

Autor:FC/gp

Źródło: TVN 24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: KMP Konin

Pozostałe wiadomości