TVN24 | Poznań

Na ulicy został oblany żrącą substancją chemiczną. "Ma bardzo poważnie poparzoną twarz"

TVN24 | Poznań

Aktualizacja:
Autor:
aa/gp
Źródło:
TVN24 /PAP
Kalisz (Wielkopolska)
Kalisz (Wielkopolska)Google Earth
wideo 2/8
Google EarthDo zdarzenia doszło w Kaliszu

W Kaliszu (woj. wielkopolskie) na ulicy Chopina ktoś oblał mężczyznę nieznaną substancją chemiczną. Poszkodowanego przetransportowano do szpitala. Ma poparzoną twarz.

Kaliska policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło we wtorek po godzinie 13.30. Na ulicy Chopina 49-letni mężczyzna został oblany nieznaną substancją chemiczną. Napastnik uciekł.

Na miejsce wezwano policję, pogotowie oraz straż pożarną. Zadaniem wezwanych strażaków było zbadanie wylanej na mężczyznę cieczy. - To była substancja silnie żrąca o odczynie kwasowym – powiedział oficer prasowy KMP w Kaliszu kpt. Szymon Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Poparzony 49-latek został przewieziony do szpitala. - Pacjent ma bardzo poważnie poparzoną twarz, jest na chirurgii – powiedział rzecznik prasowy szpitala Paweł Gawroński.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie. - Czekamy na informacje ze szpitala na temat chorego, żebyśmy mogli go przesłuchać i zebrać więcej informacji. Ale kryminalni już podjęli działania - powiedział we wtorek oficer prasowy kaliskiej policji aspirant Anna Jaworska-Wojnicz.

Autor:aa/gp

Źródło: TVN24 /PAP

Źródło zdjęcia głównego: Policja

Pozostałe wiadomości