TVN24 | Pomorze

Olsztyn. Podpalili palmę, teraz szuka ich policja

TVN24 | Pomorze

Autor:
MAK/
tam
Źródło:
TVN24
Podpalili palmę, szukała ich policja
Podpalili palmę, szukała ich policjaKMP Olsztyn
wideo 2/4
KMP OlsztynPodpalili palmę, teraz szuka ich policja

Policjanci poszukują sprawców podpalenia sztucznej palmy przy budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie. Funkcjonariusze udostępnili nagranie, na którym widać moment zdarzenia. I proszą o kontakt każdego, kto rozpoznaje mężczyzn widocznych na filmie.

Do zdarzenia doszło 8 grudnia 2021 roku. Nieznani sprawcy podpalili sztuczną palmę stojącą przy ulicy Bema 5 w Olsztynie. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu. Na filmie widać dwie osoby i psa. Mężczyzna z czworonogiem staje pod palmą, drugi wyciąga telefon i prawdopodobnie robi mu zdjęcie. Chwilę później podchodzi do sztucznej palmy i podpala ją. Mężczyźni obserwują pożar i odchodzą.

- Policjanci prowadzący czynności zdecydowali się opublikować fragmenty zabezpieczonego w tej sprawie materiału w postaci zapisów z kamer monitoringów. Na załączonym materiale nie widać bezpośrednio wizerunku sprawcy, ale być może na jego podstawie pewne osoby rozpoznają mężczyzn podejrzewanych o zniszczenie mienia - przekazał sierżant sztabowy Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Podpalili palmę, teraz szuka ich policjaKMP Olsztyn

Apel policji

Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn widocznych na nagraniu, proszony jest o kontakt z policją.

OGLĄDAJ TVN24 NA TVN24 GO >>>

Informacje na temat sprawców przestępstwa można przekazywać osobiście, telefonicznie: 47 73 134 24, 47 73 138 32 lub mailowo: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Autor:MAK/ tam

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: KMP Olsztyn

Pozostałe wiadomości