Źródło wideo: TVN24, foto: internauta Piotr (Kontakt TVN24)
Źródło zdj. gł.: TVN24, foto: internauta Piotr (Kontakt TVN24)
Do wybuchu doszło jeszcze przed południem, w mieszkaniu na najwyższym piętrze kamienicy, na poddaszu.
Przyjechało siedem wozów
Jedna osoba jest poparzona, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. To lokator mieszkania, w którym doszło do wybuchu - podaje portal walbrzych.info.
Ze skutkami wybuchu walczyło siedem jednostek straż pożarnej. Po ich przybyciu ewakuowano cały budynek. Wybuch zniszczył duże płaty dachu i prawdopodobnie nie nadaje się do ponownego zamieszkania.
Informację o tym zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy na Platformę "Kontakt TVN24".
Źródło: TVN24, walbrzych.info