Źródło zdj. gł.: jasiek 224
Ogień wybuchł w godzinach wieczornych w dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. - Ogień pojawił się w dwóch wolnostojących wiatach, gdzie składowana była słoma - powiedział w rozmowie z tvn24.pl Mariusz Piasecki z wrocławskiej straży pożarnej.
- Do akcji skierowano 12 zastępów straży pożarnej, ponieważ był to bardzo duży pożar - dodał strażak. Całkowicie spłonęła jedna z wiat. Druga została w porę ugaszona.
Na szczęście nikomu nic się nie stało, ponieważ pożar wybuchł w sporej odległości od najbliższych zabudowań mieszkalnych. Powody wybuchu ognia zbada policja.
kg/sk/k
Źródło: Kontakt TVN24, tvn24.pl