Wbił się w policyjne motocykle

 
policja
Kilkadziesiąt minut trwało odblokowywanie drogi wylotowej z Warszawy w kierunku Mińska Mazowieckiego. W miejscowości Dębe Wielkie ford fiesta wbił się w dwa policyjne motocykle. Funkcjonariusze zostali odwiezieni do szpitala. Jeden z nich jest w ciężkim stanie.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: