Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
53-letni Lesław Ś. został zatrzymany do kontroli na ul. Wojska Polskiego. Wcześniej funkcjonariusze widzieli go na stacji paliw, z której odjechał "wężykiem". Urzędnik prowadził służbową skodę octavię.
- Policjanci postanowili sprawdzić powód takiego zachowania. Okazało się, że kierujący był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało prawie 1,5 promila w wydychanym powietrzu. Dalsze dochodzenie pokazało, że jest to starosta Choszczna. Teraz mężczyźnie zostanie postawiony zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. - powiedział aspirant Artur Chorąży z zespołu prasowego lubuskiej policji.
Źródło: PAP, TVN24