Źródło zdj. gł.: TVN24
Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Węgorzewo Koszalińskie. Jak relacjonuje Magdalena Marzec z koszalińskiej policji, w grupę trzech osób wjechało auto. - Kobieta poniosła śmierć na miejscu, natomiast rannych dwóch mężczyzn przewieziono do szpitala - mówi Magdalena Marzec.
Policjantka na antenie TVN24 zaapelowała o pomoc w ujęciu sprawcy wypadku. Nie chciała jednak powiedzieć, jakim autem poruszał się sprawca.
- Na tę chwilę trwają czynności zmierzające sprawcy wypadku i więcej nie mogę powiedzieć na ten temat - powiedziała policjantka.
Źródło: tvn24