Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze przed godz. 5. Wybuchł on w mieszkaniu na drugim piętrze kamienicy przy ul. Więckowskiego. Dyżurny łódzkiej straży pożarnej poinformował, że najprawdopodobniej doszło do zaprószenia ognia przez lokatorów.
- Nie był to duży pożar. Spalił się właściwie tylko jeden fotel, jednak mieszkańcy lokalu nie zdołali się uratować - powiedział dyżurny.
W akcji gaśniczej uczestniczyło pięć zastępów strażaków. Gdy ratownicy weszli do mieszkania, kobieta i mężczyzna już nie żyli.
Źródło: PAP, lex.pl